Цикорієвий мак

Троє блукальниць роззирнулися, бо не відразу помітили, хто їх кличе. Стривожилися… Та й як тут не злякаєшся, коли поночі вештаєшся посеред дороги?

— Я не маніяк… Не подумайте, — наш герой з усієї сили намагався приховати хміль у голосі, — Затримався у ресторані…

Сп’яніння зникло. Але тут як на біду втратив глузд від раптового збудження. Ніч давалася взнаки…

Дівчата відчули тестостеронову атаку, перебігли дорогу й гайнули вбік старого складу. Темрява вщент поглинула їхні постаті… «Теж мені… знайшли куди тікати, адже збоченці в руїни не ходять?»

— Стійте! Я заплачу… Щедро заплачу… — вигукнув й одразу прикусив язика.

«Може вони цілком порядні дівчата, а ніякі не повії… Може навіть відвідувачки мого ресторану: дружини чи дочки впливових можновладців?»

Одна із дівчат рушила назустріч просто у горохове поле. Йшла швидким кроком, а може підтюпцем. Рішуче нанизувала ріллю на підбори. Чоловік аж похолов зі страху, приготувався отримати ляпаса…

— Заплатиш? А що потрібно робити?

Тінь падала на видовжене дівоче обличчя. Не можна було розгледіти жодної риски. Бліда постать нагадувала графічну інсталяцію. Прозора туніка із легкого шифону кольору фуксії… Єдина одіж. А може то був не шифон, і навіть не туніка – чоловік не вельми розбирався в жіночому вбранні. Не встиг вивчити.

Висока хвиля відкотилася від його ніг й електричним струмом просочилася у грунт.

— Та… нічого не потрібно… — мовив стишено, а потаємним поглядом вже бачив, як незнайомка кидає його поверх горохових рядків й береться до справи.

Мітки

1 коментар

  • Вікторія сказав:

    Мені сподобалося! Легко читається, легко з’являється образ, виникає поступово ставлення до героя, сама мова приємна. Хотілося б ще чогось подібного прочитати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.