Віртуальна любов моя…

У віртуальному світі він молодший на 10 років. Вона зваблива і сексуальна. Саме те, що він шукає у всесвітній павутинні з надією на продовження стосунків у реалі. У нього справжнє ім’я. У неї видумане. У нього непереборне бажання завести інтрижку на стороні. У неї – зрозуміти навіщо йому це потрібно – чи звичайне чоловіче “тому що”, чи  дійсно проблеми в сім’ї. Знайомство зав’язує сама, як, власне, і все в цьому житті починається з жінки)

– Привет! Как насчет пообщаться с молодой и свободной девушкой?

(додає купу смайликів із серцями)

– Не проти)

– А жена не ревнивая?

– Я не одружений) (от тобі й маєш! Уже на першій хвилині так легко від дружини відмовився! ну-ну)  І знаєш, твій вигляд…одним словом, ти мені сподобалася. Дуже! Може зідзвонимося?

– Может быть)

– А давай зустрінемося сьогодні ввечері? (Так зразу?! Ого, мій любий, який ти сміливий! раніше не помічала!)

– А давай!

– Думаю, ми обоє не пошкодуємо)) (ну, це ще побачимо!)

– Интересно, что кроме дешевого секса ты сможешь предложить мне такого, чтобы я не пожалела?! (не стримується, щоб не вколоти)

Заминка кілька секунд. Думає, мабуть…

– Ну, я про секс і не думав. (Бідолаха!) Хотів познайомитись ближче, поспілкуватись…

– Ну ладно, уговорил) Где встречаемся?

… Ближче до закінчення робочого дня, він подзвонив дружині, щоб попередити, мовляв, розумієш, вирішили з друзями зустрітися, в боулінг сходити. Ти не можеш? Добре, тобто хотів сказати – шкода! Не сумуй без мене.

Вона прийшла на призначену зустріч хвилин за десять. він уже чекав. і відколи тільки така пунктуальність? стандартний набір джентльмена в пакунку, квіти в руках… і навіщо їй це?

Спокій людини може полягати в елементарному незнанні.  Знання в будь-якому випадку ускладнює життя. Найчастіше ми просто перевантажуємо себе, наповнюємося до межі зайвою інформацією, стаємо ще більш вразливими й беззахисними. Часом потрібно чогось не знати чи щось пропустити, щоб залишатися щасливим…

… Повільно попрямувала прямо на нього. Бачив би він вираз свого обличчя! Здивування змінилося на розчарування. Як дитя, у якого вмить відібрали таку бажану іграшку.

– О, а ти чого тут? – чмокнула його в губи.

– Та знаєш, чогось настрій якось помінявся, подумав, що ти будеш одна дома сидіти, а я там буду в боулінгу, ну, от і вирішив тобі сюрприз зробити) Ось, це тобі, – простягнув квіти.

– Ходімо додому, – видихнула.

Анжела Левченко «Щоденник. І ще один день…»

А що ви знаєте про свою віртуальну любов?

І що взагалі веде за собою такий вид стосунків?

 

reality

За дослідженнями психологів соціальні мережі є однією із загроз, після порно сайтів та комп’ютерних ігор, від яких у людини може їхати дах. Досить часто саме комп’ютер стає третім зайвим у реальних стосунках, у сімейному житті. Якщо ви усвідомлюєте це, то кидайте дурницями займатися, відновлюйте емоційний фон в реалі і тоді не потрібні будуть віртуальні пристрасті.

Найбільш вразливіші до таких віртуальних пасток «офісні» працівники, у яких життя в Інтернеті відбувається буквально постійно: вони сидять на роботі в Інтернеті, їх робота пов’язана з Інтернетом, там різні засоби спілкування, тобто багато посилань, на яких постійно хтось висить і щось відповідає. Дуже невеликий відсоток у віртуальному світі тих, хто читає новини й шукає інформацію корисну для роботи. У віртуальну любов їм немає часу гратися.

Не слід забувати, що досить часто ваш віртуальний партнер не той, за кого себе видає, це своєрідна гра, розвага для людини. Але часто такі розваги закінчуються доволі трагічно – віртуальна залежність може стати причиною навіть суїциду.

Людина вільна від залежності  – самодостатня, любить друзів, спілкується  з реальним світом і не зациклюється на віртуальному. «Віртуальні коханці» зазвичай нахвалюють себе, обмінюються фото свого забезпеченого життя, «цвітуть» і самостверджуються.

Закоханість у певний образ, стереотип, який на думку того, хто шукає пригод, є ідеалом, головна особливість віртуальної любові. У більшості випадків у віртуальній любові якраз йде уникнення зустрічі. Адже ніхто не хоче розчарування. Спочатку робимо, потім думаємо. Вплуталися в бій, а там вже подивимося, залижемо рани, якщо що. В принципі, можна і видалити з друзів, натиснувши кнопочку — і все, і завести нового. Можна жити роками в цьому Інтернеті, заводити все нових і нових партнерів, знаходячи причини для того, щоб не зустрічатися.

Не слід забувати і про психопатичних особистостей та різного роду збоченців. Як сказав один професор: «Раніше до нас психопати приходили лікуватися, а зараз вони не ходять. Тому що вони зараз в Інтернеті ». Той же психопат знайде те, що йому потрібно в Інтернеті, і він там буде купатися у славі, його будуть хвалити, десь його будуть шкодувати, десь він може зірватися, проявити агресію — і все це майже безболісно для нього.

Одружені шукають у такому спілкуванні емоцій, яких не вистачає в реальному світі. Вони йдуть у  віртуальний світ, щоб бути там успішними, красивими, привабливими, популярними. Саме там ти можеш показати свій розум і гумор, не боячись, що тебе неправильно зрозуміють, і знайти того, хто близький тобі духовно. Он-лайн можна обговорювати будь-які теми, говорити все, що тобі захочеться, і при цьому залишатися загадкою.

zhaljuz

Завжди є вірогідність, що прекрасний принц виявиться лисуватий дядьком з кільцем на пальці, а ніжний романтик – татуйовані рокером. У будь-якому випадку реальна людина буде дуже далека від того образу, який ви собі намалювали, тому що в нашій уяві складається якийсь ідеальний образ, а з ідеалом жодна реальна людина суперничати не зможе.

Насправді ж ми всі розуміємо, що у звичайному житті так, як в Інтернеті, практично не спілкуємося. Звичайно, завжди є реальний шанс знайти свою любов у неті, але чи варто розмінювати реальні поцілунки і обійми тих, хто поруч, на красиві смайлики і відфотошоплені обличчя невідомих нам людей?

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.