Корисні поради про те, як заробити на хобі

Рукоділля завжди буде в моді. Це так приємно, коли всі навколишні хвалять твою неповторну хенд-мейд кофту або прикрасу, а може листівку… Багато майстринь замислюються про те, як зробити, щоб улюблене заняття крім задоволення приносило і гроші?

З чого потрібно починати?

Для початку, потрібно обрати, як Ви організуєте свій невеличкий бізнес: чи це буде виготовлення речей на замовлення, чи Ви будете пропонувати готові вироби. Будьте впевнені, що можна заробити на хобі в будь-якому випадку.

tvorilka_2

Давайте подивимось, що краще?

Продавати готові роботи, підійде тим, хто любить працювати над чимось маленьким (серветки, брелоки, браслети і таке інше) і відразу це продавати. Це, так званий, швидкий заробіток. У цьому варіанти і клієнта залучити легше.

На замовлення ж, краще виконувати щось масштабне: вишивати великі полотна, в’язати одяг або виготовляти технологічно складні прикраси.

 

Як знайти клієнтів?

1. Для початку, вивчіть своє оточення. Напевно, хтось із друзів або колег захоплюється вашими хенд-мейд речами і захоче придбати щось собі чи близьким. Дайте зрозуміти людям, що Ви готові працювати над їх замовленнями. І для цього не обов’язково до всіх приставати з питаннями: «А хочеш я тобі зв’яжу (сплету, вишию і т. д.)» Просто прийдіть у новому виробі, його обов’язково помітять, а потім, просто скажіть, що Ви приймаєте замовлення.

Аналогічно можна діяти і за межами роботи.

2. Не варто зупинятися тільки на знайомих, відвідайте хенд-мейд виставки і крамнички, запропонуйте їм свій товар. Якщо в магазині багато однотипних товарів, спробуйте запропонувати щось новеньке, незвичне, що могло б привернути покупця саме до вашої продукції.

3. Не забувайте про інтернет. Зараз це одне з найпопулярніших місць для реалізації хенд-мейд виробів. Заведіть собі блог, сайт, спільноту в соціальній мережі. Також, в інтернеті можна легко замовити рекламу своїм виробам.

4. Рекламуйте свою творчість на спеціальних форумах, групах. Також там можна знайти людей, які за помірну плату просять допомогти закінчити виріб.

За матеріалами сайту tvorilka.in.ua

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.