Високохудожня еротика від українського фотографа

Український фотограф Руслан Лобанов – справжній поціновувач краси жіночого тіла і як справжній фанат своєї роботи, робить її бездоганно. Його знає у весь світ. Він фотографує для відомих глянців, в тому числі і для Playboy.

На світлинах художника дівчата виглядають як завершені твори мистецтва, якими можна захоплюватись нескінченно.

Його фотографії відрізняє особливий підхід: величезна увага приділяється не тільки моделі, а й деталям у кадрі, які створюють особливий антураж.

“Оголене тіло – інструмент передачі емоцій, настрою, як і годинник, і туфлі. Це аксесуар посилення сприйняття. Я не знімаю НЮ в прямому сенсі. Цікавим є поєднання в кадрі людей, атрибутів, атмосфери”

– розповідає автор. Саме тому знімки виглядають не як чергові вульгарні кадри для глянцевого журналу, а як закінчена високохудожня композиція.

pertusin & lobanov (2) pertusin & lobanov (3) pertusin & lobanov (4) pertusin & lobanov (5) pertusin & lobanov (6) pertusin & lobanov (7) pertusin & lobanov (8) pertusin & lobanov (9) pertusin & lobanov (10) pertusin & lobanov (11) pertusin & lobanov (12) pertusin & lobanov (13) pertusin & lobanov (14) pertusin & lobanov (15) pertusin & lobanov (16) pertusin & lobanov (17)

15 коментарів

 • Віталіна сказав:

  Є красиві образи, гарні композиції, і навіть душевність. Але навіщо рекламувати анорексію? Деякі фото з хворими дівчатами не варто, як на мене, виставляти як високе мистецтво.

  • Наталя Шпак сказав:

   в якому саме фото ви побачили дівчину хвору на анорексію?

   • ЗНАЮЩИЙ сказав:

    ТАК ВОНИ ТУТ ВСІ АНОРЕКСИЧНІ – ЖОДНОЇ НЕМАЄ С ДІЙСНО ЖІНОЧОЮ ФІГУРОЮ ТА СТАТУРОЮ.

    АДЖЕ САМЕ ТАКА ЖІНОЧА “КРАСА” ЗАРАЗ КУЛЬТИВУЄТЬСЯ ТА ПРОПАГЮЄТЬСЯ. АЛЕ Ж ЦЕ НЕ ЗДОРОВО, НЕ ПРИРОДНЬО.

    ПРОСТО БИЛЬШОСТІ ЛЮДЕЙ ПРОМИЛИ МІЗКИ З ПРИВОДУ ТОГО, ЩО, МОВЛЯВ, ЦЕ КЛАСНО, ТАКА СТАТУРА – ЦЕ ПО-МОДНЬОМУ, ТАК МАЄ БУДИ. АЛЕ Ж ЛЮДИ В МАСІ СВОЇЙ – СУТЬ БАРАНИ.

    НАЖАЛЬ, ЖІНКИ ЦЬОГО НЕ РОЗУМІЮТЬ.

    • Наталя Шпак сказав:

     на даних фото дівчата з більш округлими формами фігури, чого немає у більшості дівчат-моделей що ходять по подіумах і які справді лікуються від анорексії

 • Василина сказав:

  Мені не сподобалось. Про яке мистецтво йде мова? Голі жінки і все. Чогось надзвичайного у роботі фотографа не помітила. Образи звичайні.

 • марія сказав:

  яка ще анорексія ? ми такі є , і нас багато

 • Аркадий сказав:

  Прекрасные работы!
  Руслан умеет заглянуть модели в душу и главное показать зрителю глубину.
  Кто увидел в этих работах только сиськи,это его личное скудное восприятие.

  • ЗНАЮЩИЙ сказав:

   СНЯТО, КОНЕЧНО ЖЕ, ОТЛИЧНО.

   НО ИСКУССТВА В ЭТОМ, УВЫ, НЕТ – СТАНДАРТНЫЕ МОДЕЛИ (ИМЕННО, ЧТО “СТАНДАРТНЫЕ” – ЗНАЕТЕ, КАК НЕ ЖИВЫЕ, КАК ИЗ-ПОД ПРЕССА) И КАК РАЗ ТАКИЕ, КАК СЕЙЧАС МОДНО – НЕ ЖЕНСТВЕННЫЕ, АНОРЕКСИЧНО-ХУДЫЕ.

   А ФОТОГРАФ, КАК ОБЫЧНЫЙ ГДЛБ, ТУПО СЛЕДУЕТ “ТРЕНДУ”, ПРОПАГАНДИРУЯ, ПОПУТНО, БЛ…СТВО. ВСЕ КАК ОБЫЧНО.

   ЕСТЬ ТАКОЙ КЛАССНЫЙ ДЕМОТИВАТОР, ПО ПОВОДУ СОВРЕМЕННОГО ИСКУССТВА. ЖАЛЬ, НЕТ ТЕХНИЧЕСКОЙ ВОЗМОЖНОСТИ ВСТАВИТЬ ЕГО В ЭТОТ ПОСТ.

   В ОБЩЕМ ТАМ ТАКАЯ КАРТИНКА. ВЫСТАВКА, НА ВЫСТАВКЕ КРОВАТЬ, НА КРОВАТИ МУЖИК СНОШАЕТ В ЗАД СОБАКУ. ВОКРУГ СТОЯТ “ЦЕНИТЕЛИ” ИЗ ТЕХ, МОЖЕТ УВИДЕТЬ “ГЛУБИНУ” ТАМ, ГДЕ ЕЁ НЕТ С КОКТЕЙЛЯМИ В РУКАХ И ДЛИННЫМИ МУНДШТУКАМИ В ЗУБАХ – БОГЕМА, МЛЯ. СТОЯТ И МЕЖДУ СОБОЙ ГУТАРЯТ “С ТЕХ ПОР, КАК ДЖЕРИ НАЗВАЛ СВОЁ УВЛЕЧЕНИЕ (ТРАХАТЬ СОБАК) ИСКУССТВОМ, ВСЕ ВОПРОСЫ К НЕМУ ОТПАЛИ”.

   ВОТ ЭТОТ ДЕМОТИВАТОР КАК НЕЛЬЗЯ ЛУЧШЕ ПЕРЕДАЁТ СУТЬ СОВРЕМЕННОГО ИСКУССТВА.

 • Віталія сказав:

  Роботи надзвичайні, просто неймовірні. Хоч я і сама жінка, але такими роботами не можливо не замилуватись.

 • VLADiMIR сказав:

  Форми жіночого тіла хвилюють і будуть хвилювати завжди у всі віка….!!! Особливо – коли це у виконанні майстра.
  Душевно виконано – мої компліменти…

 • Мелінда сказав:

  а де мистецтво? одноманітність…

 • реалістка сказав:

  Прекрасні фото, дуже гарні жіночні моделі. Така нагота завжди збуджує зацікавленність. Бджолинні талії, спокусливий погляд, загадка в очах, впевненість.
  Анорексичок я тут також не помітила. Це похвально для жінки, якщо вона вміє за собою слідкувати і може стримувати свою жагу поглинати все завгодно і коли завгодно. Матінка природа дала жінкам можливість бути красивими, отже милі жіночки використовуйте це без нарікань. Чоловіки з мязами також не народжуються!
  Одноманітними цих робіт не можна окреслити…. Вони мають одну тематику – еротика, але кожна з них неперевершена у своєму виконанні. Роботи мене дуже зацікавили.

 • Борис сказав:

  Хороший комментарий про демотиватор) Однако, чересчур злой. Это работы современного понятного искусства. Но данное искусство в основном смотрибельно и приятно исключительно за счет красоты женского тела. Не вижу ничего кроме этого, что мог бы добавить фотограф от себя к этой красоте. Хотя можно было бы, например, поместить эту грацию в абсолютно непривычные для нее условия, дать эмоции лицам моделей. Пресно!

 • Тетяна сказав:

  Прекрасні, витончені роботи, моделі жіночні і чутливі. Де-які коментарі вразили хамською тональністю … Панове, поважайте себе і інших людей, бо ми того варті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.