Головні правила психології, які варто знати

Ми представляємо вампростих, але дуже ефективних правил психології, здатних перевернути ваше сприйняття світу! Зробити ваше життя яскравішим, позитивнішим, цікавішим. Наповнити його особливим змістом, мудрістю і любов’ю. Читайте і вникайтеці поради стануть у нагоді кожному з нас.

1. Правило Дзеркала.

Оточуючі мене людимої дзеркала. Вони відображають особливості моєї власної особистості, часто не усвідомлювані мною. Наприклад, якщо хтось мені грубіянить, значить, я так хочу, я це дозволяю. Якщо хтось знову і знову обманює мене, значить, у мене є схильність до того, щоб повірити будь-кому. Так що ображатися нема на кого.

2. Правило Вибору.

Я усвідомлюю, що все, що відбувається в моєму життіє результатом мого власного вибору. І якщо сьогодні я спілкуюся з нудною людиною, означає, що і я така ж занудна людина? Немає поганих і злих людейє нещасні. Якщо я розгрібаю їх проблеми, значить, мені це подобається. Так що, немає кому пред’явити претензії. Я сам причина всього, що відбувається зі мною. Автори і творці своєї доліми самі.

3. Правило Помилки.

Я погоджуюся з тим, що можу помилятися. Не завжди моя думка або мої вчинки, інші люди повинні вважати правильними. Реальний світ не тільки чорне і біле, є ще світло-сіре і темнобіле. Я не ідеал, я просто хороша людина і маю право на помилку. Головнезуміти визнати її і вчасно виправити.

4. Правило Відповідності.

Я маю рівно те, і рівно стільки, чому я відповідаю, чого заслуговую, не більше, не менше, незалежно від того, чи це стосується відносин з людьми, роботи чи грошей. Якщо я не можу любити людину на повну, смішно вимагати, щоб цей чоловік так любив мене. Так що всі мої претензії безглузді. І разом з тим, коли я вирішую змінитисязмінюються і оточуючі мене люди.

5. Правило Залежності.

Мені ніхто нічого не винен. Я ж зможу безкорисливо допомогти всім, кому можу. І мені це в радість. Щоб стати добрим, треба стати сильним. Щоб стати сильним, треба повірити в те, що я все можу. А я вірю! Але треба і вміти говорити «НІ!»

6. Правило Присутності.

Я живу тут і заразМинулого немає, тому що кожну наступну секунду настає справжнє. Майбутнього немає, бо його ще немає. Прив’язаність до минулого призводить до депресії, занепокоєння майбутнім породжує тривогу. Поки я живу справжнім, я справжній.

7. Правило оптимізму.

Поки ми лаємо життя, воно проходить повз. Очі бачать, ноги ходять, вуха чують, серце працює, душа радіє. Мій фітнессонячне літо, луг і річка. Поки я рухаюся, поки вітер овіває шкіруя живу. Коли я дивлюся телевізор, лежачи на дивані, або спілкуюся з “френдами” в інтернетія не в цьому, а в потойбічному світі.

 

3 коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.