Топ-15 прийомів з психології, котрі Вам стануть в нагоді

1. Коли сміється група людей, кожен інстинктивно дивиться на того, кому симпатизує або вважає близьким другом.

2. Якщо потрібно робити щось, що вимагає зосередження, великої відповідальності, а іншими словами те, що заставляє нервувати, можна спробувати жувати жуйку або, навіть, щось їсти. А це підсвідомо асоціюється зі спокоєм, оскільки під час їжі нам зазвичай нічого не загрожує.

3. Якщо хтось злиться на Вас, а Ви при цьому, зберігаєте спокій, злість від цього стане більшою. Проте, пізніше цій людині стане соромно за свої дії і поведінку.

4. Якщо на запитання людина відповідає частково, або ухиляється від відповіді, перепитувати її не потрібно. Краще просто подивитись людині у вічі і вона зрозуміє, що відповідь Вас не задовільнила і продожуватиме відповідати далі.

5. Вираз обличчя може бути не тільки наслідком відчуттів, а і викликати ці ж відчуття. Тобто, для того щоб почувати себе щасливою людиною, варто посміхатися частіше.

6. Краще не вживати в спілкуванні чи листуванні такі фрази як “я думаю”, “мені здається”. Вони додають до слів невпевненості.

7. Перед важливою розмовою корисно уявити, що Вас з співрозмовником пов’язує тепла дружба. Ваш спокій і невимушеність можуть передатися співрозмовнику.

8. Якщо Вам вдається заставити себе щиро радіти при зустрічі з будь-ким, при наступній зустрічі ця людина також почне радіти. До слова, собаки такий трюк відпрацьовують з нами постійно.

9. Люди схильні погоджуватись на малу послугу, після того, як відмовили в великій.

10. Якщо носики взуття вашого співрозмовника розвернуті в протилежну сторону від Вас, це, зазвичай, означає, що людина хоче скоріше завершити розмову з Вами і піти у власних справах.

11. Якщо Ви відчуваєте, що на наступній нараді отримаєте велику порцію критики від когось, спробуйте сісти поруч з цією людиною. Практика доводить, що ця людина втратить весь запал і наміри атакувати або ці напади будуть набагато м’якішими.

12. Якщо Ви навчитесь демонструвати свою впевненість, люди навколо потягнуться до Вас.

13. Якщо Ви працюєте в сфері обслуговування людей, варто повісити в себе за спиною велике дзеркало. Люди почнуть поводити себе краще і стриманіше, нікому не подобається бачити себе роздратованими і злими.

14. Корисна звичка – помічати і запам’ятовувати колір очей співрозмовника. Ваш співрозмовник підсвідомо відчує до Вас симпатію через дещо триваліший зоровий контакт.

15. На перше побачення потрібно запросити людину в якесь захоплююче і красиве місце. Як наслідок, позитивні емоції від цієї зустрічі будуть асоціюватися з Вами.

За матеріалами сайту www.psychology-age.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.