Яблука спокуси

Жіночі груди завжди вважалися найпривабливішою частиною тіла для переважної  більшості чоловіків. І це не дивно, адже відчуття безумовної любові й тепла, захищеності, до яких прагне кожен із нас протягом життя, починається саме з материнських грудей. Відомий французький  письменник і поет Анатоль Франс резонно зауважив, що, якби Творець не наділив прекрасну стать божественними грудьми, жінка нагадувала б ліжко без подушок.

А от психолог Марія Арбатова стверджує: «Жіночі груди, як перли, втрачають блиск, коли припадають пилом у шухляді. Їм необхідно, щоб їх частіше гладили чоловічі руки. При цьому роздягатися зовсім необов’язково.  Адже представники сильної статі – великі фетишисти: отримують велике задоволення домальовуючи «все інше»».

Недаремно ж кажуть, що ніщо так не прикрашає жіночі груди, як чоловіча уява. Тому не відкривайте усе й відразу, нехай фантазують. Це корисно.

До речі, німецькі вчені вважають, що споглядання жіночих грудей продовжує життя, покращує кровообіг, стимулює обмін речовин, покращує життєвий тонус і настрій, адже легке сексуальне збудження активізує роботу серцево-судинної системи й збільшує приплив крові, а відповідно, кисню до всіх тканин організму. Внаслідок цього ризик інфаркту або інсульту зменшується на 50%.  Можна лише порадити чоловікам, частіше споглядати жіночі груди. А жінкам – надавати їм таку можливість.

Однак, поклавши руку на серце, чи кожна з нас може похвалитися ідеальними грудьми? На жаль, багато зовнішніх факторів, які мають вплив на їх красу. Це і харчування, і коливання температури, і годування груддю, і порушення постави, вік, носіння бюстгальтера, приймання контрацептивів, малорухливий спосіб життя і зайві кілограми. І, врешті-решт, генетична або природна форма грудей. Красиві груди – термін дуже індивідуальний. Підтримувати в чудовій формі те, що дала природа – найвища жіноча мудрість, яка позбавить від зайвих хвилювань і комплексів, а також від помилок і небезпечних експериментів над організмом.

У середині минулого століття  чоловіки винайшли таку сумнівну й особливу науку – стерномантію, яка пов’язала характер і долю з формою жіночих грудей.  Прикинувшись стерномантом, галантний кавалер міг «з чисто наукового інтересу» безперешкодно заглядати в декольте найбільш неприступних красунь.

Лаври середньовічних віщунів, мабуть, не дають спокою сучасному італійському еротологу П’єро Лоренцоні, який стверджує, що може багато чого розповісти про особистість кожної жінки, ґрунтуючись лише на розмірі й формі її грудей. Він запевняє, що жіночі груди відображають характер її власниці значно точніше, ніж, наприклад, знак Зодіаку, під яким вона народилася.

Ледь помітним опуклостям нульового розміру, Лоренцоні придумав пишномовну назву – бутони. Їх власниці наділені непередбачуваним характером і дуже дратівливі. Жінки з невеликими грудьми, що нагадують «вишеньки»,  забавні й достатньо збудливі. У ліжку вони винахідливі й розумні. «Вишеньки» – прекрасні партнерки для дружби.

Чутливі й самотні натури природа забезпечила ідеальними округлостями у вигляді половинок яблука. Якщо в бюстгальтері знаходиться щось середнє між ананасом і яблуком, перед вами постало сама досконалість з грудьми Венери й зарозумілістю олімпійської богині.  Жінки, чиї груди нагадують грушу – люблять кохання у всіх проявах.

Жінки з великими округлими грудьми, що нагадують за формою диню, люблять поїсти, хочуть, щоб їх балували, їм подобається, коли їх обожнюють, але при цьому самі вони рідко люблять секс.

Для чоловіків, що бажають регулярних інтимних стосунків, варто вибирати жінок із грудьми типу «лимон» – зухвалих і показних, сповнених активністю, які вміють брати від життя максимум і так само віддавати.

Груди у вигляді грона винограду свідчать про те, що такі жінки можуть виглядати еротичними, але насправді, вони – сором’язливі й скромні, потурають бажанням партнера, але більше полюбляють пестощі й ласки, ніж секс.

Груди у формі ананаса розкажуть про екстравагантних осіб, які відрізняються екзотичним смаком, надто раціональним розумом і неймовірною впертістю, а також свідчать, що їхня власниця – розумна, часто прагне зробити кар’єру, але в душі залишається романтичною. Такі дами, як правило, найвірніші й найвідданіші, що, звісно, цінується чоловіками.

Чоловікам не слід забувати, що у жіночих грудей важливий лише розмір.

Розмір того, що під ними б’ється…А ми, жінки, маємо сприймати усе з гумором. І не зважаючи на будь-які класифікації, пам’ятати, що найбільш привабливими є доглянуті груди. А для того, щоб зберегти їх у найкращій формі, крім усього іншого, потрібно  ще й частіше посміхатися – під час посмішки груди піднімаються. Посміхнулися?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.