Жіночі секрети

Чи всі жінки однаково реагують на сексуальне збудження? Вчені відповідають на це питання однозначно: ні, сексуальна реакція у жінок дуже індивідуальна. Доведено, що лібідо у жінок залежить від безлічі факторів. Якщо одні відчувають мінімум інтересу до сексу, інші просто схиблені на інтимі, демонструючи грандіозний сексуальний апетит. Але за останні п’ятдесят років сприйняття жіночої сексуальності радикально змінилося. Ще в середині ХХ століття в науковому і медичному спільноті існувала думка про те, що жінок в більшості своїй не надто цікавить секс, а сильне лібідо і сексуальне бажання у жінок — швидше виняток, аніж правило.

Але в XXI столітті все змінилося, в тому числі ставлення до жіночої сексуальності. Сучасні ЗМІ культивують думку про те, що жінки мають підвищену сексуальність, легко збуджуються, завжди готові до сексу, і небажання іти на сексуальний контакт або відсутність інтересу до сексу скоріше відхилення, ніж норма. Насправді це не зовсім так. Дослідження показують, що, хоча більшість сучасних жінок набагато «відкритіші» в питаннях сексу, і готові займатися ним, їм необхідний час, щоб навчитися отримати від нього задоволення.

Вчені виявили, що молоді жінки часто не мають реальних знань про процес сексуального збудження. Зокрема, жінкам часто потрібно допомоги, щоб навчитися досягати оргазму. На відміну від чоловіків, більшість з яких не зазнають труднощів з оргазмом з моменту досягнення ними статевої зрілості, жінкам потрібно кілька років експериментувати, перш ніж вони врешті-решт «розсмакують» секс і навчаться отримувати від нього задоволення. Але варто жінкам звільнитися від комплексів і подолати внутрішні заборони, як вони починають отримувати задоволення і реагувати на сексуальні стимули так само швидко і яскраво, як і чоловіки.

reddress

Перша реакція жінки на сексуальне збудження — це, як правило, розповсюдження по всьому тілу приємної теплоти й розслабленості, яке посилюється в міру того, як жінка підкорюється бажанням. При цьому пульс частішає, зіниці збільшуються. До речі, розширені зіниці роблять жінку більш привабливою в очах чоловіка. У колишні часи жінки вдавалися до усіляких хитрощів, щоб зробити свій погляд млосним. Лабораторні дослідження показали, що при думці про секс (якщо, звичайно, секс не викликає у жінки неприємних емоцій) піхва зволожується (жіночий еквівалент ерекції у чоловіків). В цей же час клітор, найбільш еротично чутлива частина тіла жінки, набухає від припливу крові; статеві губи також набухають, щоб злегка відкрити піхву і підготувати до статевого акту. Коли збудження жінки наростає, її груди набухають, соски підводяться і стають більш чутливими. Дихання жінки частішає, стає переривчастим, вона починає буквально задихатися від бажання. І, нарешті, жінка досягає оргазму — кульмінації статевого акту. Як правило, оргазм являє собою серію хвиль нестримного задоволення, поки, нарешті, жінку не накриває найпотужніша, пікова хвиля — «дев’ятий вал» — і вона майже втрачає свідомість від гострого задоволення. М’язи обличчя і тіла приємно скорочуються (іноді тіло жінки здригається в самих справжніх судомах), а через деякий час розслабляються. Сьогодні більшість жінок можуть, якщо хочуть, випробувати множинні оргазми, в цьому і полягає головна відмінність між сексуальною реакцією жінок і чоловіків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.