Визначаємо характер жінки

Навіть з того, як жінка п’є спиртне, можна багато чого довідатися про її характер. Жінки – природжені артистки, особливо в спілкуванні з чоловіками, тому буває нелегко розгадати, що в них на думці. І все-таки зрозуміти дещо в жіночій поведінці можна із жестів і слів що здаються несуттєвими.

Чоловіки впевнені, що:

  • Якщо обраниця любить вина і лікери, особливо марочні, дорогі, це свідчить про те, що вона особа цілеспрямована, яка вміє досягати поставленої мети, вона непогано розбирається в чоловіках, а головне – прагне командувати ними. Так що є ризик непомітно для себе претворитися на хлопчика на побігеньках. Порадувати ж може те, що вона пройшла хорошу школу і має досвід у чуттєвих насолодах.
  • Якщо кохана надає перевагу алкогольним коктейлям, це натура, скоріше, примхлива, можливо, розпещена. ЇЇ не влаштовує повсякденна реальність, їй увесь час потрібно що-небудь нове. В усьому, в тому числі й в інтимних стосунках. Якщо не відповідати її вимогам, то чоловік може здатися їй нецікавим та нудним, а такі кавалери для неї просто перестають існувати.
  • Коли пасія із задоволенням п’є тільки шампанське, у ній напевно багато кокетства. Від партнера вона буде вимагати галантності, причому його пристрасть повинна супроводжуватися ніжністю і романтичністю. На жаль, сама вона хоче здаватися сексапільною, але здатна лише на сіренький секс. Утім, якщо жінка, обираючи шампанське, покаже, що добре розбирається в його марках, перед вами розумна особа з багатим досвідом, яка чітко уявляє, як будуть розвиватися стосунки.
  • Любительки коньяку – частіше жінки впевнені в собі і до того ж досить витончені. Партнера обирають дуже ретельно, виходячи зі своєї власної шкали цінностей. Якщо поводження чоловіка, посада, платня не будуть відповідати її запитам, вона без коливань покине вас. У любові такі жінки дуже жагучі й досвідчені, але в ліжку стануть робити тільки те, що вважають прийнятним для себе.
  • Горілці звичайно надають перевагу особистості сильні, рішучі і самотні. У житті їм не вистачає свята. Тому вони не проти знайти постійного супутника, який би дарував їм радість. Що стосується кохання то в інтимних стосунках такі жінки ніколи не бувають холодними і байдужими. Близькість з ними схожа на ураган, який може потягнути в прірву.
  • Якщо в барі подруга обирає пиво, у більшості випадків це людина допитлива, розумна, освічена, з почуттям гумору. Вона смілива, розкута, не чекає і не жадає від чоловіка неможливого. От тільки завоювати її буде не так вже й просто. Зате вона здатна бути гарним другом.
  • Коли дама пропонує чоловікові самому обрати напій, отже, вона готова до пригод, але інколи хоче довідатися, хто він насправді. Швидше за все, подруга наділена духом здорового авантюризму, не страждає від комплексів, у неї немає проблем, яких вона сама не могла б вирішити. Тому їй зможе спасти на думку розіграти із себе неприступну особу.
  • Якщо особа, яка вам сподобалася, заявляє, що взагалі не п’є алкогольних напоїв, перед вами потенційна стара діва із синдромом вічної відмінниці. Тому не варто витрачати даремно час.

2 коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.