Все в наших руках!

Жінка, яка хоче бути коханою і бажаною, яка прагне бути найзвабливішою коханкою, тигрицею і трепетною ланню, неодмінно задумується про найвищу сексуальну насолоду, розрядку свого партнера.

Чомусь прийнято вважати, що чоловіки, на відміну від жінок, завжди отримують задоволення під час сексу. Чоловічий оргазм часто розглядається жінками, як щось на зразок автомата: кинув монетку – отримай стаканчик кави. Але механізм отримання чоловіками задоволення від сексу далеко не такий примітивний. Це тільки здається, що чоловіки – нахабні й впевнені в собі самці. Насправді наші дорогоцінні переживають через різне : як вмовити жінку на секс, чи все в порядку з розміром пеніса,  чи буде ерекція, чи не пропаде передчасно, як застерігатися, як швидко закінчить, чи отримає жінка оргазм, скільки разів за ніч буде статевий акт і це далеко не повний перелік.

orgasm_4

Чоловічий оргазм, так як і жіночий,  відрізняється  за ступенем  інтенсивності та яскравістю відчуттів: від простої фізичної розрядки, більше схожої на полегшення, до потужного емоційного і фізіологічного вибуху. Рівень довіри до партнерки, здатність чоловіка емоційно розкритися під час статевого акту, так само, як і впевненість в собі, самооцінка – важливі кроки до повноцінного оргазму. Звичайно один із факторів, що впливає на самооцінку – розмір чоловічої гідності. Тому мудра жінка любитиме  «друга» свого коханого без обговорення товщини чи кута нахилу, без жартів або «милої» іронії стосовно його розміру. Якщо у вашого чоловіка розмір члена нижче середнього, не потрібно поспішно завіряти, що це зовсім не катастрофа чи втішати статистичними даними про те, що мало не у кожного десятого представника сильної статі це знаряддя не довше 12 сантиметрів в ерегованому стані. Запевнення, що ваші попередні коханці і таким не могли похвалитися, також залиште при собі. Поменше суєти, переконуйте справою, а не словом, торкайтеся, гладьте, пестіть, посміхайтеся, ваша безтурботність і ваше збудження – найкрасномовніше і найдієвіше, що може бути. Якщо ж обранець поділився хвилюваннями з приводу свого «друга», то спокійно скажіть, що ви не замислюєтеся про розмір, що зосереджені на відчуттях, ну а далі розкажіть краще про те, що вас збуджує в сексі з коханим, що подобається найбільше, що б ви хотіли спробувати. Бо не втомлюся повторювати, милі мої, що не в розмірі щастя, а в умінні ним користуватися.

orgasm_2

Найменша невдача, відсутність належного сексуального настрою і ось уже чоловік упевнений, що зіткнувся зі старінням та імпотенцією. Але часто саме побоювання і стають руйнівними й протистоять насолоді у близькості. Причини сексуальних невдач, «падінь» – стрес, втома, неправильне харчування та багато іншого. Тому не показуйте свого засмучення, не дивуйтеся, не вимагайте продовження банкету в ту ж секунду, проявіть терплячість.  Не робіть з мухи слона, почніть з обіймів і поцілунків, дотиків,  ніжності. Ну а наступного разу зверніть більше уваги на режим і харчування коханого, не вимагайте близькості від стомленого чоловіка, який налаштований більше  на сон у ваших обіймах. У житті кожного чоловіка хоча б раз, але була ситуація, коли він з якоїсь причини (поганий фізичний або моральний стан) не міг отримати оргазм. І далеко не кожен здатний спокійно констатувати цей факт. А ще чоловіки, як виявляється, теж імітують оргазм. І роблять вони це практично з тих же причин, що і жінки: для того, щоб не образити фактом відсутності оргазму свою партнерку, або для того, щоб не виглядати сексуально неспроможним в її очах.

orgasm_6

Чоловікові важливо відчувати себе чудовим коханцем, приносити задоволення і бачити, що вам дійсно з ним добре. Переважній більшості подобається спостерігати за відчуттями партнерки і насолоджуватися цією чуттєвої картиною. Саме через те, що чоловіки люблять очима, не слід прагнути до сексу в повній темряві, підіть хоча б на компроміс зі свічками, ваше тіло буде виглядати від них більш спокусливим. Чим більше органів чуття задіяні у чоловіка під час близькості, тим сильніший його оргазм.

orgasm_5

Не псуйте гарний секс прозаїчними розмовами, з ваших вуст мають злітати лише приємні стогони. Не змушуйте в цей час чоловіка думати, він зосереджений на відчуттях, не збивайте його. Уривчасті репліки про вашу любов і ваші почуття – так, питання, вимоги – ні в якому разі, уважний обранець і сам все скаже без вашої підказки. А якщо ні, то про що тоді з ним взагалі розмовляти?

orgasm_1

Безпосередній чоловічий оргазм триває недовго, але от підготовка до нього йде ґрунтовна не тільки під час сексу і прелюдії. Не варто звертати увагу чоловіка на ваші недоліки, вигукуючи, що під цим кутом помітний целюліт, а так ваші груди виглядають негарно або попереджати, що ніжки сьогодні поголені не настільки гладко, як зазвичай . Любіть себе і заради себе самої, і заради вашого чоловіка. Він з вами, він любить вас і каже, що ви гарні, сексуальні, бажані. Невже ви дійсно хочете переконати його в зворотному?

orgasm_7

Те, як складуться сексуальні стосунки в парі, нехай навіть і на одну ніч, залежить від обох партнерів. Але  жінкам не варто забувати про важливість своєї ролі у створенні загального емоційного фону для сексу.

Автор фото: Robert Bejil

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.