Правила інтелектуалів

Ми багато пишемо про мотивацію, психологію, про те як треба правильно жити ))) І сьогодні не буде винятку. Адже на порозі новий рік, а ми всі звикли покладати великі надії на нові роки ))). Щороку щось плануємо, обіцяємо себе змінити, якось врегулювати своє життя.

Нижче ми наведемо 10 правил, якщо ви їх візьмете для себе на замітку вам нарешті вдасться правильно розставити пріорітети і почати жити в гармонії із собою.

  • Правило 80/20 (Закон Парето) про це правило не чули хіба що печерні люди

80% всіх ваших результатів і доходів приносять вам лише 20% вашої діяльності. Багато чого з того, що ви робите, насправді не так вже необхідно. Оптимізуйте свій час. Задумайтеся: 80% практично марної роботи!

Так у кого там немає часу для улюбленого хобі?

  • Закон Паркінсона

Ви можете робити те, що вам треба, набагато швидше. Чим більше часу ви виділяєте на завдання, тим більше витратите. А якщо ви схильні відкладати справи до останньої хвилини, то незалежно від того, виділили ви собі тиждень або місяць, робота буде робитися все одно в останні 2 дні.

  • Спочатку віддавайте, а потім отримуйте.

Саме в такому порядку, а не навпаки. З часом ви отримаєте більше, ніж віддали. Радійте за мир. Кожну секунду на землі виконуються бажання. Завтра може здійснитися і ваше. Жодна людина, що зробила гідний вчинок, ніколи не отримала в нагороду менше, ніж віддала.

  • Помилки і невдачіце добре

Вони дозволяють придбати безцінний досвід, дізнатися безліч цікавого і стати успішним, так як успіх в житті нерідко приходить лише в тому випадку, якщо ви не піддавалися невдачам і помилкам. Він приходить лише до наполегливих.

  • Знайомтеся та спілкуйтеся легко

Ставтеся до будь-якої зустрічі, як ніби там присутні ваші найкращі друзі. Якщо ви почнете спілкування саме з такою установкою, ви будете більш впевнені, більш відкриті і будете розташовувати до себе нових людей. Не кажучи про те, наскільки важливо перше позитивне враження.

  • Ваше ставлення змінює реальність

Песимізм може ховатися за маскою реалізму. Саме тому ви опиняєтеся кожен разправим“. З іншого боку, може бути, краще не завжди бути таким, так як з часом ми вчимося знаходити лише те, що шукаємо

  • Подяка – простий спосіб відчути себе щасливим

Це чудовий засіб підтримувати позитивне ставлення до навколишньої дійсності і концентруватися на правильних цілях. А щеробити щасливими інших. Що в свою чергу зробить вас ще щасливішим – емоції заразливі.

Якщо ви порівнюєте себе з іншими, ви дозволяєте зовнішньому світу контролювати себе. Перепади настрою забезпечені. Набагато продуктивніше порівнювати себе з собою ж. Щоб побачити, наскільки ви просунулися вперед і як виросли над собою.

80-90% того, чого ви боїтеся, ніколи не станеться насправді. Вони існують лише в голові. І навіть якщо щось трапляється, то все не настільки жахливо, як ви уявляли собі. Занепокоєннялише марна трата сил і часу.

  • Не сприймайте все надто серйозно

Більшість сьогоднішніх проблем ви навряд чи пригадаєте через кілька років. Якщо ставитися до себе, до своїх думок і емоцій занадто серйозно, це призведе лише до занепаду сил. Розслабтеся – і ваш настрій буде змінюватися чарівним чином.

отже, робіть висновки і переглядайте свої правила та принципи, а Pertusin у свою чергу бажає Вам лише успіху!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.