Питання, які успішні люди задають собі кожен день

Впливові люди, розумні люди, мудрі люди, найбільш мотивовані люди – всі вони роблять одну річ, яка їх об’єднує і відрізняє від інших – вони говорять з собою. Вони не божевільні. Насправді, якраз навпаки. Успішні люди розуміють, що в їх житті немає нічого вічно стабільного, включаючи їх самих.

Часи змінюються. Люди змінюються. Єдиний спосіб завжди залишатися на вершині – постійно говорити з самим собою, постійно задавати собі питання, щоб зрозуміти, що відбувається навколо, ким ти став і чого справді хочеш. Якщо ви хочете щасливого здорового життя, ви повинні регулярно запитувати себе, вести бесіду з самим собою.

Всі сильні особистості ставлять собі подібні питання кожен день. Чому? Тому що їм потрібно упорядкувати, узгодити і підкоригувати цілі, які вони ставлять перед собою, і тактики, які допомагають їх досягти, при цьому враховуючи всі зміни у часі.

Кілька питань, які ви повинні задавати самому собі кожен день, якщо хочете стати по-справжньому успішною людиною:

На чому я сфокусований сьогодні?

Більшість з нас прокидається вранці, з усіх сил намагаючись відстрочити робочий день ще хоч на 5 хвилин. Потім ми, похитуючись, сонно повземо в ванну і намагаємося привести себе в порядок і встигнути все вчасно. Найчастіше, ми проводимо ранок за повсякденною рутиною, намагаючись думати як можна менше, оскільки половина нашого мозку, все ще не прокинулася.

Ранок – дуже важливий період, оскільки вона задає тон цілому дню. Якщо ви з самого ранку нерішуче вагаєтесь, швидше за все, весь ваш день пройде в цьому ж ключі. Встаньте вранці і переоцініть себе заново, все своє життя і свої цілі, і тоді ви помітите покращення

Найуспішніші і впливові люди встають вранці і нагадують собі про найбільш важливі цілі в їх житті. Незважаючи на те, що у нас є величезна кількість справ на цілий день, ми повинні пам’ятати про свої пріоритети.

Яких цілей я хочу домогтися далі?

Протягом всього дня ми проходимо низку звичних буденних справ. Це непогано. Але суть життя в тому, щоб жити і добиватися чогось, а не в щоденній рутині.

Чого ви хочете домогтися далі? Ви хочете пробігти марафон? Хочете видати власну книжку? Може бути, ви хочете ідеальну фігуру? Ваші досягнення полягають не тільки в роботі. Вони виходять за рамки повсякденних справ. Ніколи не припиняйте домагатися своїх цілей, і ви ніколи не перестанете по-справжньому жити!

Яких звичок я можу позбутися?

У всіх нас є погані звички. Якщо задуматися, чому так відбувається, то можна прийти до висновку: або погана звичка приносить нам задоволення, або той факт, що звичка погана, нам приносить задоволення – адже ми знаємо, що це погано, але можемо з цим впоратися. Як би там не було, погані звички є погані, і від них треба позбавлятися.

Для цього необхідна хороша витримка. Саме тому сильні особистості постійно нагадують собі, що у них є такі звички, і що від деяких з них (якщо не всіх) вони можуть позбутися. Уникайте їх як можна довше, і вони вже не будуть позначені як звички.

На яких помилках мені варто вчитися?

Всі ми робимо помилки, але не всі на них вчимося. Це серйозна проблема, оскільки ми робимо ті самі помилки знову і знову, стикаючись з тим же негативним результатом. Ви не можете просто робити помилки, ви повинні винести урок, а потім рухатися далі. Ви повинні нагадувати самому собі про помилки та про уроки, які ви засвоїли.

Не приймайте так просто свою невдачу, не переступайте через неї не зробивши ніякого висновку для себе. І навіть якщо ви винесли урок зі своєї чергової помилки, але не нагадуєте собі про нього періодично – ви все забудете і почнете наступати на ті ж граблі.

Які нові помилки я буду робити далі?

Помилкице частина навчального процесу, тому їх не можна уникати. Але також не слід робити промахи навмисне. Мудрі, успішні люди усвідомлюють, що помилки існують для того, щоб їх здійснювати.

Також вони розуміють, якщо ти знаєш, яку помилку можеш допустити далі, ніж можеш ризикнути, то твоє життя стане набагато легшим і менш напруженим. Помилки не повинні бути сюрпризамице повинні бути прораховані ризики.

Який у мене рівень здоров’я?

Чим більше ви успішний і впливовий чоловік, тим більше зайнятий. Відверто кажучи, робота залишає небагато часу для чогось ще. На жаль, ми не можемо просто працювати і більше нічим не займатися. У нас також є фізичні потреби, які необхідно задовольняти. Ми повинні знаходити час на заняття спортом, на здорове харчування, на сон.

Ці нюанси не можна уникати, але їх часто ігнорують або недооцінюють. Якщо ви дуже зайнята людина, ви тільки виграєте, якщо будете регулярно перевіряти стан свого здоров’я.

Якщо ви виглядаєте і відчуваєте себе здоровим, значить вам нема про що турбуватися, але не варто ризикувати. Адже ви можете виділити собі на годину більше часу для сну, пів години для занять спортом і з’їсти салат замість сухого бутерброду? Бережіть і контролюйте своє здоров’я, і ви завжди будете продуктивною і щасливою людиною!

Я все ще на правильному шляху?

Іноді ми стаємо настільки залученими в події навколо, що збиваємося з свого початкового шляху. Ми відволікаємося на все підряд на своєму шляху, а потім розуміємо, що опинилися не там, де повинні були.
Тому ви повинні створити для себе «контрольні пункти», ґрунтуючись на необхідному для ваших досягнень часу. Таким чином, ви будете знати, що рухаєтеся у правильному напрямку. Наше життя сповнене злетів і падінь. Це нормально, якщо ми досить розумні, щоб зрозуміти і прийняти це, і достатньо сильні, щоб не збитися зі свого шляху.

Моя головна мета також важлива для мене сьогодні, як і вчора?

Чим більше ви голодні до успіху, тим більш імовірно, що ви будете йти до своєї мети, ігноруючи все, що відбувається навколо. Але в таких ситуаціях дуже легко зациклитися на своїй цілі, не усвідомлюючи, чого ви дійсно хочете від свого життя. Часто наші бажання і пріоритети змінюються. Це повинно безпосередньо впливати на наші цілі та прагнення. Але так відбувається тільки у випадку, коли ми усвідомлюємо, що наші цілі починають розходитися з тими речами, які роблять нас щасливими.

Буває так, що ми ігноруємо наші справжні бажання, оскільки вже витратили дуже багато зусиль та часу для досягнення тієї, вчорашній мети. Поки ви живете, ви вчитеся, ви змінюєтеся, і тому ви повинні адаптуватися. Найуспішніші люди не завжди найщасливіші. Але, в такому разі, ми вже не можемо називати їх успішними.

Справжній успіх припускає, що ви йдете за своєю мрією, яка зробить вас щасливою людиною. Якщо ваші пріоритети помінялися, не бійтеся змінювати свої цілі.
PAUL HUDSON

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.