Маніфест на кожен день від Дейла Карнегі

Хто сказав, що для того, щоб щось змінити у своєму житті чи змінитися самому потрібно чекати понеділка, або 1 числа наступного місяця або ще краще Нового року. Сьогодні Pertusin пропонує взяти на озброєння кілька принципів від автора мотиваційних бестселерів, Дейла Карнегі і почати змінювати своє життя вже сьогодні.

  • Саме сьогодні я буду щасливий. Це означає, що я, так само, як Авраам Лінкольн скажу собі: “Більшість з нас щасливі рівно настільки, наскільки хочуть бути щасливими”. Щастя йде зсередини, зовнішні подразники не мають до нього ніякого відношення.
  • Саме сьогодні я буду рахуватись тільки з тим, що є насправді і не примушуватиму навколишній світ рахуватися з моїми бажаннями. Я буду приймати мою сім’ю, мою роботу і мою долю такими, які вони є й постараюся відповідати їм.
  • Саме сьогодні я подбаю про свій організм. Я зміцню його фізичними вправами, дбайливим ставленням до свого тіла, правильним харчуванням. Я припиню обтяжувати його шкідливими надлишками. Я хочу зробити його ідеальною машиною для виконання моїх потреб.
  • Саме сьогодні я постараюся розвинути свій інтелект. Я постараюся дізнатися що-небудь цінне. Я змушу свій мозок працювати і прочитаю що не будь таке, що вимагає розумового напруження і концентрації думки.
  • Саме сьогодні я займуся вдосконаленням своєї душі. Для цього від мене потрібно три вчинки. Я зроблю комусь приємне, але так, щоб про це ніхто не дізнався. І я зроблю дві справи, які мені страшенно не хочеться робити, — просто заради тренування волі, як казав Вільям Джеймс.
  • Саме сьогодні я постараюся бути приємною, у всіх відношеннях, людиною. Я подбаю про свій зовнішній вигляд, постараюся трохи краще одягтися, м’ягкіше говорити і поводитися ввічливо з оточуючими, бути щедрим на похвали, утримуватися від критики оточуючих.
  • Саме сьогодні я постараюся жити тільки одним днем, утримуючись від навалу на себе відразу всіх своїх проблем. За ці дванадцять годин я можу зробити кілька конкретних справ, найбільш важливих на сьогодні, які, залишив би я їх на потім, мучили б мене все життя.

Саме сьогодні я складу собі розклад дня. Я напишу, що мені потрібно буде робити в кожну певну годину. Можливо, мені й не вдасться чітко виконувати цей розклад, але, принаймні, він позбавить мене від двох найлютіших бід на світі — поспіху і нерішучості.

Саме сьогодні я виділю півгодини для відпочинку і релаксації. Добре, якщо в ці спокійні півгодини я іноді буду думати про Бога — це додасть моєму житті відчуття перспективи.

Саме сьогодні я припиню боятися. Найменше я буду боятися бути щасливим, боятися насолоджуватися всім прекрасним, що є в цьому світі; уникну боятися любити і вірити в те, що мене теж люблять. Я буду думати і діяти, як щаслива людина — і я відчую себе щасливим.
Натхнення вам та вдалих вихідних!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.