“Фантастичний” підводний парк у Австрії

PERTUSIN разом із вами “прямує” до Австрії, до місця, яке більшість мандрівників  називають сюрреалістичним.

В Австрії є дивовижне місце – Grüner See, або ж Зелене озеро. З серпня по квітень це – зелений парк зі стежками, лавками, зеленими галявинами та мостами через струмки.

Зелене озеро знаходиться в альпійському регіоні Хохшваб неподалік від селища Трагьос в Австрії. Це озеро є одним із найнезвичайніших і найкрасивіших природних явищ у світі. Взимку воно нічим не відрізняється від мільйонів інших. Тут знаходиться парк з прекрасним видом на гори, куди часто приходять люди, щоб відпочити від шуму великого міста.

А навесні рівень води в озері піднімається через танення снігу і льодовиків в горах, тому тала вода щороку затоплює цей мальовничий район на 4-5 метрів.

Іноді рівень води досягає 8-ми метрів, але видимість в прозорій воді зберігається до 30 або й більше метрів.
Тож, щоб своїми очима побачити кришталево чисту прісну воду озера і казково гарний підводний парк, тут треба опинитися саме в цей час.

Найбільш незвичним є те, що в озері плавають риби над дерев’яними лавками, а земля вкрита зеленою травою і квітами. Бульбашки повітря, що скупчилися на листі дерев, іскряться всіма кольорами веселки. Дерева, дороги і мости – все це створює сюрреалістичний неземний світ, який знаходиться під водою.

джерело фото: www.alp.org.ua & www.google.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.