Звички, які полегшать вам життя та зроблять вас успішними

Ранній підйом.

Успішні люди, як правило, ранні пташки. Цей мирний період до моменту пробудження всього світу – найважливіша, надихаюча і умиротворена частина дня. Ті, хто відкрили цю звичку для себе, стверджують, що не жили повноцінним життям до того, поки не почали прокидатися о 5 ранку кожен день.

KTY_27913

Захоплене читання.

Якщо замінити хоч частину безцільного просиджування перед телевізором або комп’ютером читанням корисних і хороших книг, ви будете освіченою людиною в колі друзів. У вас буде багато виходити як би само собою. Є дивовижна цитата Марка Твена: “Людина, яка не читає хороших книг, не має переваг перед людиною, яка не вміє читати”.

Спрощення.

Вміти спростити – значить усунути непотрібне так, щоб могло говорити необхідне. Важливо вміти спростити все, що можна і потрібно спростити. Цим також усувається і марне. А відсіяти це не так вже й просто – це вимагає багато практики і розумного погляду. Але цей процес очищає пам’ять і почуття від неважливого, а також зменшує переживання і стреси.

Уповільнення.

Неможливо насолоджуватися життям в середовищі постійної зайнятості, стресу і хаосу. Потрібно знайти тихий час для себе. Уповільніться і прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Уповільніться і зверніть увагу на те, що має значення. Якщо ви зможете виробити звичку прокидатися рано, це може бути саме той час. Це буде ваш час – час дихати на повні груди, роздумувати, медитувати, творити. Уповільніться – і все, за чим ви женетеся, само наздожене вас.

1359530219_10

 

Тренування.

Відсутність активності руйнує здоров’я кожної людини, в той час як методичні фізичні вправи допоможуть зберегти його. Тим, хто думають, що не мають часу для фізичних вправ, рано чи пізно доведеться знайти час для хвороб. Ваше здоров’я – це ваші досягнення. Знайдіть свою програму – спортом можна займатися і не виходячи з дому (домашні програми), а також без абонементів у тренажерні зали (наприклад, пробіжки).

Щоденна практика.

Є таке спостереження: чим більше людина практикується, тим більш вдалою стає. Чи випадково? Удача – це місце, де практика зустрічається з можливостями. Талант не може вижити без тренування. Більше того, не завжди і потрібен талант – треноване вміння цілком може його замінити.

Оточення.

Це найважливіша звичка. Вона прискорить ваш успіх, як ніщо інше. Оточення натхнених людей з ідеями, ентузіазмом і позитивом – найкраща підтримка. Тут ви знайдете і корисні поради, і необхідний поштовх, і безперервну підтримку. Що, крім розчарування і депресії, дасть спілкування з людьми, які застрягли на роботі, яку вони ненавидять? Можна сказати, що рівень можливих досягнень у вашому житті прямо пропорційно рівню досягнень вашого оточення.

Заведіть журнал подяк. 

Ця звичка творить чудеса. Будьте вдячні за те , що у вас вже є, і прагнете до кращого. Будьте впевнені, що визначивши свою мету в житті, вам простіше буде “впізнавати ” можливості. Пам’ятайте: з вдячністю з’являється більше приводів для радості.

Будьте наполегливі. 

Тільки триста третій банк погодився надати Уолту Діснею фонд для заснування Діснейленду. Знадобилися більше мільйона фотографій впродовж 35 років, перш ніж фото Стіва МкКеррі “The Afgan Girl” почали прирівнювати до шедевру да Вінчі “Монна Ліза”. 134 видавця відхилили книгу Дж. Кенфілд і Марка В. Хансена “Курячий бульйон для душі” до того, як він перетворився на мега -бестселлер. Едісон зробив 10000 невдалих спроб, винаходячи електричну лампочку. Бачите закономірність?

Успіхів вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.