Побалакали?! А тепер потеревенимо!

В часи сумні й не дуже певні

Відкрийте книжку у метро:

Ця книжка кожній «каралєвні»

Дарує свій маленький трон!

Юрко Космина,

поет, сатирик, публіцист шоу

«Уте-один з Майклом Щуром»

Таки правду кажуть, що «весела книга радість приносить»! А ще: «В домі без книги, як без вікон, темно». Бо, як мовиться, що правда, то не гріх. І, як не крути, а без книги життя не те, не яскраве, без сонця і тепла! Особливо, коли так хочеться підняти настрій, а за вікном злива вже котру годину, по телевізору нічого дивитись, а від Інтернету вже просто лізеш на стінку. Тоді й стають у пригоді теплий плед, філіжанка кави та друг, який ніколи не зрадить – книга! Бо книга…

«Та що ж це ви, авторе, у філософію заглибились?» – запитаєте ви. – «Ближче до діла! Не гайте часу! Скоріше до суті!»

І справді, чого це я?

Так от. Повернемось до справи…

Мова піде про книгу, яка підніме настрій, налаштує на свято, подарує теплі хвилинки радості та неймовірно позитивних емоцій, посмішку в навіть найпохмурішого читача, а ще – коронує! Саме так зі впевненістю можна охарактеризувати ефект від збірочки оповідань «Теревені аж до ранку». Саме такий рецепт для покращення життєдіяльності вашого гормону щастя знайшли молоді авторки Марина Братко, Слава Світова, Віоліна Ситнік, Оленка Некрасова та Мирослава Кошка. І не просто знайшли, а вдарили по ньому подвійною силою, бо «Теревені аж до ранку» є продовженням вже вподобаних багатьма читачами «Балачок про все на світі».

Як тільки розпочнете читати, вже не зупинитесь! Просто ковтатимете оповідання за оповіданням, поки не усвідомите, що вже дочитали останнє. А змирившись із цією прикрістю, фонтануватимете ідеями та власними думками про життя-буття. І це стосується не лише дівчат/жінок, а й хлопців/чоловіків, бо для перших усе буде до болю знайоме, а для інших – хороший шанс зазирнути за завісу таємниць і секретів представниць жіночої статі.

Для того, щоб усі думки та ідеї від вас не втекли і не зникли із засіків пам’яті, скористайтесь розділами книги «Мої мрії» та «Нотатки». Повірте, вам буде що записати. Бо чого тільки в цій книзі нема. Тут і «Битва із двірничихою», і «Планета загублених рукавичок», і «Лінгвістичні уроки з папугою…», і «День осіннього шафостояння», і «Відворотне зілля». Також до вас завітає «Сніговий янгол», «Маленьке блакитне лакове чудо», «Марта і Рубен…», «Мегамедовий масаж», «Капосна бабця». Багатьом на одну з авторок відкриє очі «Робочий торт», а інша переконається, що «Не такі страшні хірурги, як їх малюють»…

Одним словом, читати є що! Тут і реклами не потрібно. Радіо «ББС» робить свою справу. А ще «Теревені аж до ранку» пропагують самі себе (!):

Як добре, що ми зустрілися!

Ти і я !

Ти ж любиш читати книги?

Атож!

А я – Чудова Книжка!

Так по-змовницьки «підморгуватиме» одна зі сторінок книги.

Зацікавлені?

То ж гайда за книгою в книжкові крамнички/на ринок, до родини/сусідів, друзів/недругів, скрізь, де можна її придбати/позичити/«викрасти»! Бо «Теревені аж до ранку» НЕМОЖЛИВО пропустити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.