Пальто кольору морозива

Сьогодні у нас чергова  добірка Instalook в стилі Street.

Улюблена осіння річ – пальто. В нього можна закутатися від вітру, можна носити як під класичні туфлі, так і під кросівки, воно може бути купленим тобою чи знайденим у бабусі, і все одно залишатиметься вкрай актуальним. Бежеві пальта, чи як їх ще називають “пісочні”, ви вже бачили неодноразово, тому ми підібрали більш незвичні образи смачних кольорів.

Яке твоє улюблене морозиво?

Мікс яскравих кольорів допомагає побороти осінню меланхолію. Стає зовсім не важливо, наскільки похмурий сьогодні день, адже погода не зможе вплинути на твій настрій, коли сонячно на вулиці саме від твоєї присутності.

Пальто кольору лимонного морозива

Ола, 24 р., Польща, м. Краків

 

Гольф в горизонтальну смужку не буде візуально повнити, якщо зверху одягти річ, яка має прямі вертикальні площини.

Для прогулянки містом ідеально підібрані зручні сліпони* (*англ. Vans shoes — легкі кеди без шнурівки. Складаються з верхньої частини — парусини і гумової підошви) та тепле рожеве пальто.

Пальто кольору малинового морозива

Камілла, 20 р., Англія, м. Лондон

Тепер батьки все рідше вигукують: “Вдягни шапку!”, молодь й сама охоче носить теплі шапки, бо вони перетворилися з ненависної речі в модний аксесуар. Голубі джинси гарно поєднуються з пальто м’якого пастельного кольору, який повторюється і на взутті.

Пальто кольору вершкового морозива

Ебба, 18, Швеція

 

Вдалого дня, будьте стильними!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.