Робота, блог і сім’я: як легко поєднати головне, важливе та цікаве?

Сьогодні ми представляємо вашій увазі розповідь батька великого сімейства і відомого блогера. Шестеро дітей, кохана дружина і більше мільйона читачів! Як можна поєднувати 2 роботи, блог і сім’ю?

Якщо робити це з урахуванням правил і законів життято без зайвої праці

вважає Лео Бабаута.

Лео Бабаутаавтор одного з найбільш відвідуваних блогів в Інтернетіблогу Zen Habbits.

  • Як блогер – він сповідує принцип “зробити життя простішим”, тобто намагається очистити прості істини для хорошого щасливого життя від усякого “лушпиння” і застосувати їх для зростання особистої продуктивності.
  • Як батько сімейства – він щасливий і робить щасливими своїх близьких.
  • Як соціальна фігура – це людина, у якого слова не розходяться з ділом, який впливає на думки інших, який створив і підтримує фінансову базу для своєї сім’ї.
  • Як письменник – це автор книг, за що йому вдячні тисячі і тисячі людей. Безумовні бестселери наших днів – The Power of Less (Сила меншого), Fokus Free (Концентруйся вільно) та інші.

author2

Лео народився 30 травня 1973 року, створив блог 1 лютого 2007 року, в червні 2010 року його блог очолив ТОП25 за версією журналу Time, на даний момент його аудиторія – більше мільйона чоловік. Лео Бабаута допускає вільний передрук матеріалів блогу для всіх бажаючих.

Далінаш переклад посту про те, як поєднати роботу, блог і сім’ю. Пост був опублікований в 2007 році, з тих пір багато чого в житті автора змінилося, але нам цікавий його досвід не тільки сьогоднішній, але і попереднього етапу.

“Насамперед, я хочу зауважити: я не ідеальний! Іноді, коли я хочу проводити час з дружиною і дітьми, мені доводиться працювати. І навпаки: коли мені слід було б працювати, я валяю дурня разом зі своєю родиною. Але з кожним днем мені все краще і краще вдається розподіляти час на роботу і сімейні справи.

Почнемо з того, що я працюю на двох роботах: я офісний співробітник і блогерфрілансер. Разом з дружиною ми вирішили, що всім буде краще, якщо вона буде сидіти вдома з дітьми (молодшим зараз 1 та 3), а язаробляти гроші.

Можна сказати, що я щасливчик: мої робочі години дуже гнучкі. Коли я влаштовувався на роботу, я відразу попередив свого начальника, що мені потрібна свобода. Очевидно, він вважав, що я гідний цього, і дозволив мені відвідувати роботу у вільному режимі. Більше того, я можу писати статті прямо на робочому місці, при умові, звичайно, що основна робота вже виконана!

Багато часу у мене забирає блог. Я почав вести його в лютому і тоді ж дав собі слово, що буду робити пости кожен день. З тих пір я жодного разу не зрадив собі, багато в чому завдяки вам, мої читачі! Але, як ви напевно знаєте, блогце не лише пости, а набагато більше. І робота над ним забирає у мене досить багато вільного часу.

Я також пишу статті для інших блогів (і навіть отримую за це гроші), і поступово ця робота заміщає мою роботу в журналах і газетах. Але я все одно продовжую писати по кілька статей в тиждень для преси.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Моя дружиназолото. І це ще одна причина, по якій я вважаю себе щасливчиком. Вона завжди терпляче чекає, поки я працюю над своїм блогом; вона розуміє, що це моє хобі, і завжди підтримує мене у всіх починаннях.

Напевно, я трохи відволікся. Адже вам цікаво, як у мене це виходить. По-перше, скажу я вам, це непросто! Дуже непросто, але це того варто! Я займаюся своєю улюбленою справою і проводжу багато часу з рідними, але при цьому заробляю достатньо грошей для того, щоб утримувати сім’ю.

leo_babauta_hammock

Отже, ділюся з вами своїми секретами:

Робота вранці. Зазвичай я пишу рано вранці, поки моя сім’я ще спить. Я прокидаюся о 4:30 ранку, роблю зарядку і беруся за роботу.

Розподіл вільного часу. В перервах на своїй основній роботі я знову пишу, і мій начальник знає про це. Я хороший працівник і можу швидко виконувати свої завдання.

Ніякої роботи по вечорах. Як тільки я приходжу додому, я повністю відключаюся від роботи. Весь вечір я проводжу з дружиною і дітьми. Тільки коли вони лягають спати, я можу написати кілька рядків. Я сплю на 2-3 години менше, ніж моя сім’я, але мені це не заважає.

Ніякої роботи у вихідні. По суботах і неділях я не пишу, це сімейний час. Пости для свого блогу на вихідні я готую заздалегідь.

Невеликі завдання. Я ділю свою роботу на невеликі завдання, так легше їх виконувати. Коли я працюю, то не відволікаюся ні на що.

Висока швидкість друку. Я швидко друкую, для мене це дуже важливо. По дорозі додому, в спортзалі, під час прогулянки я придумую, про що буду писати, а коли сідаю працювати, то просто записую те, про що думав раніше. Я вже 17 років професійно займаюся написанням статей і, що важливо, отримую задоволення від своєї роботи!

НІ “довгому ящику”! Як і всім іншим, мені властиво відкладати справи в довгий ящик. Але я вчуся не робити цього, і з кожним разом мені все краще вдається. Тут ви можете прочитати, як я роблю це. Коли я пишу про високу ефективність, я знаю, про що кажу: всі ці методики особисто я застосовую в роботі. І хоча мені не завжди вдається слідувати власним порадам, я дуже стараюся!”

Джерело: Zen Habits

Dinner-at-Park1600

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.