Енергетичні вампіри: вмикаємо захист

Доволі часто ми відчуваємо дивне фізичне і розумове виснаження, перевтомлюємося і хворіємо без видимих причин. Відповідь проста – енергія, яка надходить у наш організм, може засмічуватися чужими лихими намірами та бажаннями, заздрісними думками чи поглядами, негативною енергією, яку повсякчас, навіть в стані спокою і поза власною волею, випромінюють так звані енергетичні вампіри.

За визначенням учених, це люди, що підживлює свою низьку енергетику за рахунок інших, які для них є донорами. Вампіри впливають на біополе донорів, впроваджуючи в нього негативні заряди або відбираючи енергію. Звичайно, міфи про це існували здавна, але сьогодні почали знаходити своє наукове пояснення.

Можна вірити чи не вірити в те, що енергетичний вампіризм існує. Але кожен з нас може згадати випадки зі свого життя, коли спілкування з якоюсь конкретною людиною було не тільки неприємним, але і залишало після себе фізичний дискомфорт із виникненням раптової втоми, втрати сил, головного болю, запаморочення і нудоти. Після такого спілкування гарний настрій пропадав і залишалося відчуття спустошеності.

Часто енергопивці не усвідомлюють того, але безупинно скиглять, скаржаться і таким чином перекладають тягар своїх негараздів на інших. Після розмови з такою людиною почуваєшся, як вичавлений лимон. А вона підживлюється енергією інших, їй стає легше. Є інший вид вампіризму – це такі собі скандалісти-провокатори, які роблять спроби порушити душевний стан, вивести з рівноваги, спеціально провокують скандальні ситуації, а коли це не вдається, то нерідко почуваються дуже зле, адже свою енергію витрачено, а чужої не отримано.

 

Спокій і лише спокій!

У будь-якому випадку важливо залишатися нейтральними і не дати людині перевести свій негатив на вас. Реагуючи, ви даєте вампірові їжу й привід спілкуватися з вами знову і знову. Доброю порадою у такому випадку є абстрагування від тих емоцій, які виникають при розмові з небезпечним співрозмовником. Потрібно сфокусуватися на диханні й таким чином протистояти втраті енергії, утворити в уяві захисне біле світло навколо себе – енергетичний щит. Треба встановити межі. Також допомагає закрити своє біополе з’єднання великих пальців із вказівними на кожній руці, таким чином зачинивши доступ до своєї енергії.

 

Захищаємо дітей

Дорослі повинні пам’ятати, що діти енергетично незахищені від різного роду негативних впливів. Енергетичне поле дитини в силу незрілості є дуже слабким порівняно з дорослою енергетикою. Тому батьки мають уважно ставитися до реакцій дитини на сторонніх людей, адже діти дуже тонко відчувають загрозу. Важливо навчитися захищати свою дитину від тих, хто “харчується” чужою енергією, після спілкування з якими малюк проявляє млявість, апатію або дратівливість. Не дозволяйте незнайомим людям виявляти надмірний інтерес до вашого малюка, не хваліться особливо успіхами дітей чужим людям, бо це викликає заздрість. Легше запобігти енергетичному виснаженню своєї дитини, ніж потім намагатися позбутися від нього. Важливо звертати увагу на дрібні деталі в поведінці оточуючих, щоб убезпечити свого малюка на енергетичному рівні.

 

Отже, підведемо риску

Будь-яке спілкування має ґрунтуватися на рівноцінному обміні емоціями і енергетикою. Якщо ж при кожному контакті з певною людиною, ви ділитеся і віддаєте, а у відповідь не отримуєте нічого, то ви просто витрачаєте весь свій життєвий потенціал на обслуговування чужого енергетичного вампіризму.

 

Способи захисту від енергетичних вампірів
1. Не дратуємося!
2. Не йдемо у них на поводу!
3. Ні в якому разі не показуємо своєї вразливості!
4. Захищаємо свою енергетику, своє біополе!

angryboss

Техніки захисту:

 • схрещуємо ноги чи руки, закриваючи своє біополе;
 • уявляємо, що між вами і вампіром знаходиться товсте дзеркало;
 • одягаємо на обличчя маску подиву (широко відкрити очі, брови вгору і застигнути так секунд на десять, це на якийсь час нейтралізує вампіра);
 • сміх – це зброя!
 • бабусин рецепт: ховаємо за спиною або в кишені дулю;
 • можна повторювати про себе при спілкуванні з недоброзичливцем: «Я люблю тебе, прости мене, дякую тобі». Це працює, оскільки підсвідомо впливає на людину. У результаті «вампір» перестане відчувати до вас інтерес, оскільки він годується лише негативними емоціями.


Ну і якщо вже не вдається уникнути такого спілкування, то після нього бажано:

 • погуляти на свіжому повітрі;
 • розрядиться в енергійному танці;
 • прийняти контрастний душ;
 • випити чашку кави;
 • відволіктися улюбленою музикою, фільмом, віршами, прозою.

І найголовніше – треба звести спілкування з такою людиною до нуля, а якщо це неможливо – просто посміхатися, пропускати інформацію повз вуха, не прислухатися, і тоді енергетичний вампір не отримає ні крапельки вашої енергії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.