10 пунктів, що допоможуть пережити кризу

Our Rating

1

Корисні поради про те, як пережити кризу, від спільноти “Купуйте Українське

1. Сьогодні першим пунктом, буде порада взяти себе в руки. Якщо ви хаотично бігаєте від обмінника до супермаркета – ваш човен перекинеться. Зрозумійте, головним ворогом українців є криза довіри, що провокує паніку.

2. Спитайте себе: «а що я можу зробити». Зробіть невеличкий внесок в стабілізацію ситуації. У вас є десять доларів, які лежать у шухляді від поїздки на море? Поміняйте їх на гривні, а гривні покладіть у банк. Навіть, якщо ви втратите ці 10 доларів, на вас це не вплине. Але якщо так зробить кожен це врятує країну.

3. Не користуйтесь кредитними картками (не плутати з платіжними). Та не позичайте більше 20% вашого заробітку.

4. Відмовтесь від шкідливих звичок. Сьогодні мій колега приїхав на роботу на велосипеді, а нещодавно кинув палити.

5. Готуйте ваш візит до магазину. Пишіть список і обов’язково його дотримуйтесь. Це, а також використання домашньої бухгалтерії, економить до 20% вашого бюджету.

6. Відмовтесь від зайвого. А заощаджені кошти намагайтесь вкладати в ліквідні активи. Для цього вам допоможе самоосвіта, особливо, в фінансовій сфері.

7. Якщо у вас є заощадження не кваптесь купувати “непотрібне”. Новий телевізор, чи телефон – це чудово. Але вам потрібно інвестувати в себе. Цей товар не втратить ціни ніколи. Я раджу заплатити за навчання. Все що вам цікаво, від програмування до перукарської майстерності. Криза, це той час коли варто змінювати життя!

8. Ваш стан залежить не лише від купівельної спроможності. Займіть себе тим, що зможе відволікти від проблем. Це дасть вам сили їх вирішити.

9. Навколо вас є люди які потребують допомоги. Як би вам не було важко – робіть добрі вчинки.

10. Звісно, Купуйте Українське! Шукайте серед товарів на полиці українське, або в інтернеті. Це ваші робочі місця!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.