Emigrate – Silent So Long. Круспе не мовчить.

Ріхард Круспе – відомий німецький музикант, гітарист популярної німецької рок-групи «Rammstein», засновник та лідер гурту «Emigrate», утвореної в 2005 році. Ріхард Круспе вдало використав момент відпочинку від його основної роботи у Rammstein’і та вирішив створити власний сольний проект.

На сьогоднішній день гурт має вже два повноформатні альбоми: «Emigrate», який вийшов 31 серпня 2007 року та цьогорічну новинку – «Silent so long», яку прихильники слухають з 14 листопада 2014 року, офіційної дати релізу. Другий альбом вийшов на лейблі Vertigo. В нього входять 11 композицій загальною тривалістю 43 хвилини 40 секунд.

emigrate-642x481

Ріхард Круспе вирішив при створенні свого нового альбому злегка відпочити від вокальних партій, тому запросив на цю роль своїх друзів по альтеративній сцені – фронтмена гурту Seeed, Френка Деллі, епатажну Меррілл Бет Ніскер, відому у всьому світі як Peaches, драйвового дідуся Леммі Кілмістера з Motörhead, а також єдиного та неповторного Мерліна Менсона. Про появу в одному альбому стількох зірок музичної індустрії хочеться сказати, що хороші друзі тут добре виручили Круспе, адже їхні відомі і приємні для багатьох фанатів голоси явно додають плюсів та цікавого звучання новим композиціям «Emigrate». Саме з допомогою їхньої участі в проекті, пісні набули неповторного звучання, свіжості та непередбачуваності, ефектів, яких явно хотів почути лідер гурту. Друга половина альбому, де співає лише сам фронтмен, має трохи інший характер, місцями більш агресивний і норовливий, але все ж таки трохи очікуваний для прихильників.

silent-so-long-big

Залишається побажати Ріхарду Круспе ще більш потужного матеріалу та натхнення для третього повноформатного альбому, який він замислив випустити вже наступного 2015 року, в чому сам признався в одному з інтерв’ю.

Всім, хто скучив за індастріал-роком у вигляді нового матеріалу від «Rammstein» та якісної музики інших гуртів цього стилю, рекомендується прослуховування альбому «Silent so long» від улюбленого дітища Ріхарда Круспе – групи «Emigrate».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.