ONUKA: нове ім’я в українській музиці

Сучасний український гурт «ONUKA» почав завойовувати місце у серцях слухачів всього світу ще восени минулого року, коли, власне, він і був офіційно створений. Незважаючи на такий короткий термін існування, група вже встигла засвітитися на концертах у багатьох містах України та записати два альбоми – міні-альбом «LOOK» та повноформатний – «ONUKA». Солісткою, авторкою текстів, безпосереднім творцем та ідеологом проекту є Ната (Наталія) Жижченко, у минулому вокалістка гуртів Tomato Jaws та KOOQLA.

Назва гурту «ONUKA» символічна – вона присвячена дідусеві Нати, Олександру Микитовичу Шльончику, який сформував ще в дитинстві у своєї внучки любов до музики та надихнув творити у цьому руслі.

Перший повноформатний альбом групи вийшов 15 жовтня 2014 року. У нього входять десять композицій. Тут можна почути пісні двома мовами – українською та англійською, що робить гурт більш доступним для людей не лише на теренах України, але за її межами. Не одна лише двомовність альбому робить його привабливим для своїх слухачів. Ніжна фольклорна музика в поєднанні з танцювальними мотивами створила свіже звучання не лише для української сцени, але й стане оригінальною несподіванкою для іноземного слухача. У звучанні пісень «ONUKA» багато народних мотивів та приємних електронних мелодій, що тішать слух. Цікавим фактом є те, що одним із стилів гурту називають сіпанк, який практично залишається невідомим в Україні, попри його популярність у всьому світі

Зовсім новий погляд на електронну музику – ось так, коротко, можна охарактеризувати звучання гурту «ONUKA». Обов’язково для прослуховування всім шукачам чергової дози якісної української музики.

Альбом «ONUKA» на Itunes
Інформація про назву гурту

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.