«Supernation»: Нові враження від гурту Друга Ріка

Нарешті всі, хто скучив за українськими музичними новинками, можуть стрибати до небес і радіти – популярний рок-гурт «Друга Ріка» ощасливив своїх фанів черговим альбомом, вже шостим за рахунком. Свіжий альбом «Supernation», названий як і одна з його пісень, вийшов 6 грудня 2014 року на лейблі «Lavina Music». Всього-на-всього два роки знадобилося гурту для того, щоб представити всій Україні свою чергову роботу, доволі лаконічну за вмістом. Цього разу музиканти розщедрився тільки на десять нових композицій, якщо враховувати коротеньке «Intro» на 32 секунди.
«Supernation» можна прослухати на одному диханні, і це зважаючи швидше на характер альбому, ніж на його об’єм. У новому матеріалі Другої Ріки проглядаються чіткі патріотичні мотиви, так і звичний ліричний настрій пісень. Гурт вирішив брати за живе, вловивши загальний настрій всіх людей в нашій державі, і зачепив теми, які зараз в Україні близькі всім і кожному – захист своєї країни, честі та гідності українців. Пісні «Я чую», «Хто, якщо не ти?», «Хто я тобі?» розкажуть на цю тему Вам набагато більше. Сучасна українська музика підтримує наш народ у такий складний час, що страшенно тішить.

zvn6TGh-D_w
Традиційно, в дусі Другої Ріки, новий альбом не обійшовся без ніжності – є кілька романтичних композицій, які, безсумнівно, сподобаються представницям жіночої статі та будуть претендувати на звання «хітів» на радіо та ТБ.
«Supernation» є радше хорошим продовженням музичної кар’єри гурту, ніж її радикальною зміною, без шалених вражень і суцільного драйву, проте із непоганими композиціями, які закинуть у свій постійний плейлист багато шанувальників їхньої творчості.
Слухайте українське!
Новий альбом на iTunes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.