Слово про кохання

Дозволь,
милосердний Боже,
відгоріти в коханні
вітрилом
кленових
крон!

Любов Долик

Що таке кохання? Це питання цікавить людство ще з часів його появи на світ. Кохання завжди було і залишається поміж людей. Про нього складають вірші, пишуть романи, співають пісні, знімають кіно, ставлять спектаклі. Та ніхто ще не дав чіткої відповіді, що то за почуття.

Достеменно відомо одне: кохання має владу над нами і ми не здатні контролювати його. Воно не тільки об’єднує долі, але й руйнує їх. Не тільки окриляє, підносячи до небес, але й обтинає крила. Не тільки робить щасливими, але й нещасними.

Так. Кохання дволике й часто дуже жорстоке. Але нічого не вдієш. Така гірка правда життя. Чекаючи на фінал свого кохання, закохані ніколи не знають, яким буде він. Але одна істина залишається незмінною завжди: життя без кохання неможливе, воно просто втрачає сенс.

Історій кохання за цілий вік назбиралось стільки, що й не перелічити. Повниться розповідями про кохання і ХХІ століття. Але сьогодні мова піде тільки про невелику їх частку, яку під однією обкладинкою зібрала збірка оповідань «Теплі історії про кохання», що стала вже п’ятою книжкою відомої та улюбленої багатьма серії «Теплі історії» від видавництва «Bright Star Publishing».

«Кохання – наскрізна тема нашого життя і, відповідно, мистецьких витворів усього людства. Яким воно буває сьогодні? Піднесеним, легковажним, чуттєвим, трагічним, прагматичним, егоїстичним чи жартівливим? Відповідь зрозуміла: найрізноманітнішим. Однак нам захотілося зібрати оповідання, присвячені найсвітлішим, найкращим виявам любові». – зазначає у передмові до «Теплих історій про кохання» редактор видання Юлія Шутенко.

Оповідання, зібрані у книзі, сповнені багатьох переживань: є в них і радість, і хвилювання, ніжність і міць, віра й сподівання на краще, тріумф і туга, вдячність і прозріння. Історії змусять вас і весело посміятися, і замислитися, а деякі – зворушать до сліз.

Збірка складається із чотирьох тематичних розділів.

Перший – «Зустріч». Він найоб’ємніший і зібрав у собі оповідання про народження любові, шлях закоханих одне до одного крізь низку випробувань долі.

«Він і Вона» – другий. Розділ розкриває психологію стосунків між чоловіком і жінкою.

Третій розділ – «Одружені». Він умістив тексти, що іноді з гумором, а часом і серйозно, навіть піднесено висвітлюють особливості любові між чоловіком і дружиною.

А четвертий розділ, якому дали назву «Часоплин», став справжньою родзинкою збірки. У нього увійшли історії, в яких любов розкривається як всеохопне явище, як почуття, не підвладне часу.

Тож солодкого вам читання та радості кохання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.