Будь дивом

А ви коли-небудь задумувались над тим, чи можливо зробити неможливе можливим?.. Ні? Чи просто не вірите у те, що це можливо? Якщо так, тоді час ламати стереотипи. Перші кроки радимо розпочати із книги «Будь дивом» відомої американської журналістки, двічі фіналістки Пулітцерівської премії Регіни Бретт.

Письменниця презентує у книзі 50 уроків, які допоможуть вам зробити неможливе можливим. Ця книжка – скарбниця історій, які захоплюють та надають сил творити добро. На її сторінках звичайні люди відкривають свої серця та діляться уроками про те, як вони змінили життя, зробили неможливе можливим. Вони розкажуть вам, як бачити дива, що відбуваються, та самому стати дивом. Книжка допоможе зрозуміти та прийняти себе і водночас спонукає стати кращим!

«Будь дивом. 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим» – друга книга Регіни Бретт, яку видавництво запропонувало українському читачеві. Першою стала «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя» – бестселер за версією «The Ney York Times», зітканий із зворушливих, непересічних й повчальних історій, які дадуть наснагу гідно пережити труднощі й переможно вийти з них.

У тому, як саме це зробити, сумнівів немає. Адже життєвий шлях Регіни Бретт не був безхмарним. Одинадцята дитина в родині, у 16 вона вже зловживала алкоголем, у 21 стала матір’ю-одиначкою, у 41 захворіла на рак. Проте життєві випробування, здається, лише загартували цю надзвичайну жінку. Поборовши хворобу, вона зібрала свої роздуми про життя в книгу.

«Ми не здатні розв’язати всі проблеми, а те, що можемо зробити, не завжди вдається ідеально. Утім, це не має значення. Усе, що потрібно, – почати діяти тут і тепер. І якщо ми це зробимо, то зможемо змінити цей світ», – запевняє Регіна Бретт.

Так, життя не перев’язане стрічкою з бантом, та все одно подарунок! Тому авторка сподівається, що ця книжка допоможе вам прийняти себе таким чи такою, якими ви є, і водночас спонукає бути кращим і робити щось у реальності. Але тільки ТУТ і ТЕПЕР, пам’ятаєте?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.