Бог ніколи не моргає

Останнім часом все більше лунає розмов щодо браку перекладів іноземних авторів українською. Усі – любителі сучасної літератури, письменники, критики, експерти видавничої справи – твердять, що наш літературний простір буквально «кульгає» через відсутність перекладів і, зазначимо, не просто перекладів, а якісних перекладів. Така ситуація недопустима, адже і читач, і письменник має знайомитися зі світовою класикою і бути у вирі літпроцесу. Без цього розвиток сучукрліту не буде повноцінним.

Проаналізувавши ситуацію, видавництва одне за одним почали видавати іноземних авторів. Книга за книгою і зараз на полицях книгарень можна побачити чималу кількість перекладів. Приємним є те, що зростає не тільки кількість, а й якість та різноманітність видань. Видавництва пропонують книги на будь-який смак. Звісно, кожне із них намагається захопити свою аудиторію. І це добре, бо здорова конкуренція – завжди добрий знак, а ще – такий розвиток подій іде тільки усім на користь.

Сьогодні поговоримо про одну із таких книг – «Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя», автором якої є Регіна Бретт – двічі фіналіст Пулітцерівської премії, відома американська журналістка і лауреат численних премій за журналістську діяльність. Її життєвий шлях не був безхмарним. Одинадцята дитина в родині, у 16 вона вже зловживала алкоголем, у 21 стала матір’ю-одиначкою, у 41 захворіла на рак. Проте життєві випробування, здається, лише загартували цю надзвичайну жінку. Поборовши хворобу, вона зібрала свої роздуми про життя в книгу.

«Бог ніколи не моргає» вже встигли оцінити компетентні експерти та видання.

Мудра і зворушлива книжка. Дивовижний доказ Божої сили та любові. BookPage.

Гумор, гарні поради, та ще й покращує настрій… цього досить, щоб упоратися з будь-якою життєвою ситуацією. BookLoons.com

Я обожнюю цю книжку – чарівну, яскраву, зворушливу й веселу. Прочитайте її, і чари Регіни Бретт торкнуться вашого серця. Джо Естерхаз, автор книжок «Хрестоносець» і «Голлівудська тварина».

Її 50 уроків – це колекція життєвих притч, інколи кумедних, частіше зворушливих, проте завжди непересічних і повчальних. Це досвід, який авторка винесла з власного минулого, зі своїх помилок, поразок, випробувань та перемог. Якщо вам сумно, якщо здається, що світ до вас несправедливий, і вам терміново потрібна підтримка – просто відкрийте цю книгу. Знайдіть той самий урок, який важливий для вас зараз. Прочитайте його. І посміхніться. Тому що, як каже Регіна Бретт, життя не перев’язане стрічкою з бантом, та це все одно подарунок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.