15 Прийомів Ле Компта

1. Слова плюс. Суть: частіше  вживати добрі слова та вислови, які несуть позитивну енергію. Бажайте людям добра, говоріть компліменти й робіть це щиро, від душі. Уникайте слів, які несуть негативну енергію. Наприклад, “хвороба”, “втома”….. Замінюйте їх такими: “Я повинен добре відпочити” – це формула мети автотренінгу.
2. Релаксація. Організм неможе постійно перебувати в напружені, він повинен періодично розслаблюватися. Зі воїм організмом слід розмовляти і робити це ласкаво, вголос дякувати окремим органам за їхню добру роботу.
3. Усмішка. Сміх поліпшує біоенергетику людей. Корисно культивувати всобі почуття гумору, багато жартувати, усміхатися, придумувати й  розповідати анекдоти, смішні історії.Корисно читати гумористичну літературу.
4. Співи. Встановлено, що під час виконання пісень організм оздоровлюється, підвищуються його енергетика, психофізичний стан.
5.Споглядання прекрасного. Скажімо, схід і захід сонця, поле, ліс, гори, море, хмари, зірки…
6. Рух плюс. Фізкультура, гімнастика й особливо корисні емоційно забарвлені види спорту, ігри з мячем, танці. І все це до глибокої старості.
7. Піст. Корисне оздоровче голодування, але під керівництвом лікаря.
8. Уникати суперечки. Суперечка шкідлива, у ній не буває переможця, її треба переводити на доброзичливий обмін думками або йти на компроміс.
9. Цілющі тексти. Для очищення душі, поліпшення енергетики здоровя корисно читати молитви, настроєві тексти.Корисно їх писати своєю рукою, відвідувати Божі храми, святі місця.
10. Творчість. Мистецтво це також цілющий засіб. Треба його творити, відвідувати музеї, виставки, малювати, писати.
11. Сімка. Сім днів тижня, сім звуків у гаммі, сім чакр, сім енергетичних оболонок тіла – це число для людей значуще, а тому його треба використовувати. Наприклад: сім квіток у букеті, сім ковтків води, сім букв у назві фірми.
12. Колір плюс. Мудро використовувати кольори у приміщенні, які впливають на нервову систему.
13.Запах плюс. Корисно вдихати цілющі запахи. Кажуть, що таким є запах ладану, лаванди, шавлії. Ось давня приказка: “Людино, чому ти помираєш, коли у твоєму саду росте шавлія?!”.
14. Фотографія плюс. Треба мати зі собою і час від часу дивитися на знімки, повязані з приємними подіями в житті. На такі фотографії треба дивитися у складні  часи життя, нікому їх не дарувати і не показувати.
15. Одяг плюс. Щасливі моменти життя часто асоціюються з одягом. він зберігає позитивний енергоінформаційний зліпок людини, тому його слід розглядати як цілительський засіб, періодично одягати, скажімо, у домашній обстановці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.