Як гламурненько сфотографуватися на фоні осені

Поза перша " Типу я вся така загадкова " .

Цей пост містить максимум корисної інформації для всіх дівчат , які не знають , як правильно фотографуватися восени !

1. Поза перша ” Типу я вся така загадкова “. Сісти на землю і подивитися на фотографа, так ніби він позичив у вас сто баксів і не віддає вже рік. Важливо – не повірити в це всерйоз і не накинутися на фотографа з криками ” Гад віддай гроші !!! “

2. Поза друга ” Корона з листя “. Набрати красивого листя і зробити собі корону. Хоч так ти зможеш підняти собі самооцінку і уявити себе королевою. Важливо – уважно оглянути листя і прибрати з них екскременти (какашки) котиків і собачок, а також оглянути на наявність кліщів. Не забуваємо робити качечку! Це збільшує кількість лайків в інстаграмі в 2 рази!

962409_original

 

3. Поза третя – ” Мрійлива “. Знайти опору (дерево) і спертись на нього. Попросити фотографа задати вам математичну задачку, краще – диференціальне рівняння. Ви задумалися, а дерево не дає вашому обезсиленному тілу впасти. Знову не забуваємо про качечку

962566_original

 

4. Поза четверта – ” Путана “. Шукаємо дерево. Уявляємо, що було б, якби ви не вступили до інституту. Працюємо.

963064_original

 

5. Поза п’ята – ” Подруга Тарзана “. Згадуємо, де ми залишили дерево, підходимо до нього. Фотограф дістає мишу (змію , таргана) і поки модель висить на дереві з перекошеним обличчям – знімає.

963128_original

6. Поза шоста – ” Спокусниця “. Шукаємо чисте місце, лягаємо на землю. Якщо у вас є подруги, попросіть їх набрати по-більше листя в руки. Згадуємо фразу “пані лягли і просят”, намагаємося це зобразити. За командою фотографа подруги кинуть листя на вас. Ця поза дозволяє по-перше тренувати спокусливий погляд перед зимовою сесією. А по-друге зрозумієте яка з подруг вас ненавидить – коли вона підкладе в оберемок листя цеглу.

963444_original

7. Поза сьома – ” Відірватися від землі “. Увага – виконати цей складний акробатичний трюк зможуть дівчата вагою до 150 кілограмів. Для написання цього матеріалу трюк виконав дублер автора – досвідчений каскадер. Одночасний стрибок і підкидання листя ву повітря – вища майстерність моделі початківця!

 

963600_original

 

Модель – Антон Петрусь
Фотографи : Сергій Кононенко та Віктор Щур
Візаж : Відсутній
Світло : Денне
Автор ідеї: Антон Петрусь

3 коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.