Альтернатива новорічній ялинці

Якщо у вас немає бажання вбивати живу ялинку заради двох тижнів свят, тоді креативні варіанти створення ялинки з підручних засобів обов’язково стануть вам у нагоді! Дивіться і вибирайте. Або придумуйте свій індивідуальний варіантчас ще є!

Штучна ялинка

Це рішення важко назвати оригінальним, так як це перша ідея, яка приходить в голову після фрази «альтернатива живій ялинці», але штучна ялина хорошої якості – це варіант, який часто не можна відрізнити від оригіналу. Великою популярністю користуються штучні ялини відмінних від зеленого кольорів: білого, сріблястого, рожевого, блакитного та інших. Купивши штучну ялину, ви можете підібрати не просто Новорічні іграшки під інтер’єр, але і колір ялинки. Штучні ялинки можна підібрати будь-якої висоти і фактури, кольору і пишності хвої. Така новорічна ялинка стане родзинкою будь-якого інтер’єру, головним атрибутом свята. І вже не доведеться ламати голову, як же замаскувати криву верхівку або порожнечі біля стовпа, як встановити ялинку або як прибрати голки, що обсипалися.

iskystven2

iskystven4

 

Настінна ялинка

Настінна декоративна ялина – відмінний варіант для маленьких квартир. Така ялинка може бути наклеєна чи намальована на стіні. Найважливіше, що вона є майже такою ж прикрасою квартири, як і жива ялина, її так само можна прикрашати гірляндами і кулями, все залежить від фантазії господарів.

Ялинка-сходи або драбина

При бажанні новорічну ялинку можна спорудити з драбини, прикрасивши її гірляндами, святковими кульками, стрічками та серпантином. Така 3-Д конструкція, що віддалено нагадує за формою каркас ялинки, гармонійно впишеться в сучасний інтер’єр або кімнату підлітків, які люблять висловлювати протест навіть у підборі прикрас і декору.

Ялинка з книг

Для того, щоб зробити «книжкову» новорічну ялинку, вам зовсім не знадобиться багато часу. Питання тільки в тому, яку кількість книг (які ви можете використовувати для створення такої конструкції) є в будинку і який із запропонованих варіантів вам більше сподобається.

choinka17-610x852

knigi

knigi_2

 

крім того, ялинка може бути ще з дерев’яних планок, або з гілок дерева

derevo3

vetka1

 

Якщо у вас є свої, більш креативні варіанти пропонуйте або показуйте в коментарях.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.