В чому зустрічати Новий Рік?

В чому зустрічати Новий Рік? Впевнені, що кожна з вас уже задумується над цим питанням. Тому, ми підібрали для вас сяючі, актуальні та доречні до місця зустрічі свята комплекти. Так би мовити, спростили для вас завдання. Залишається просто повторювати за нашими сьогоднішніми Інстаграм- героїнями.
Три локації – три образи. Світський вечір, сімейне домашнє святкування та подорож. В якому б місці ви не опинилися, а виглядати яскраво хочеться за будь-яких обставин.

Зустріч Нового Року в іншій країні, іншому місті.

Якщо ви поїхали в подорож ,головна вимога, звичайно ж, зручність. А задля нарядності варто додати в свій образ сяючі елементи. Це можуть бути аксесуари чи декор на одязі, як у Мері.

Мері, Мілан, Італія

untitled_1 untitled_2 untitled_3

Якщо свято ви плануєте зустріти в родинному колі.

У вашому домі незабаром зберуться любі серцю гості, лише перевірені роками друзі та ваша сім’я. Усі обмінюватимуться подарунками, допомагатимуть накривати стіл, гуртом ви рахуватимете до 12-ти, і під дзвін бокалів з шампанським, кожен загадає своє заповітне бажання.

Для домашньої вечірки вам підійде ось така ж прекрасна, золотистого кольору сукня. Вона вся вкрита маленькими бантиками, що робить її вкрай милою та приємною.

Якщо ви збираєтесь на світську подію з вечірнім, але не надто строгим, дресс-кодом, одягайте маленьку чорну сукню. Вона ще ніколи не підводила жодну жінку. Подивіться, який вдалий хід придумала Сара, знімаючи свою куртку, ця дівчина одразу перетворюється на чарівну принцесу. Можливо, саме в Новорічну Ніч вона зустріне свого принца («на балу») на вечірці.

Сара, Барселона, Іспанія

Веселого та стильного Нового Року Вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.