Новий альбом TV on the Radio «Seeds»: ліки від осінньої хандри

TV on the Radio – популярна американська інді-рок група родом із Нью-Йорку. Їхня історія почалася дванадцять років тому – в 2002 році, коли світ побачив міні-альбом «OK Calculator». З того часу цей гурт радує своїх прихильників різноманітністю використаних музичних стилів у своїх піснях, які на превелике щастя, вони теж записують доволі часто. За весь час свого існування вже видано п’ять студійних альбомів, датою офіційного релізу останнього з яких стало 18 листопада 2014 року.
Нове творіння TV on the Radio отримало назву «Seeds» і є чудовим зразком поєднання сінспопу, інді-року та фанку. Його продюсером став Дейв Сайтек, один із учасників. На шляху до написання нової сторінки у своїй історії гурту довелося пройти через багато – смерть їхнього басиста Жерара Сміта в 2011 році стала важкою втратою для всього колективу, тому не дивно, що назва альбому в перекладі означає насіння. Хлопці посіяли зерно музики у світі заново, зі свіжими силами, чим безумовно, втішили своїх фанатів, які вже зачекалися новинок від них за три роки.

pertusin music
«Seeds» характеризують повільні ніжні ритми, солодкуватий приємний вокал Тунде Адебімпе, захопливі танцювальні мікси. Музика TV on the Radio добре підходить для відтермінування хандри холодних осінніх та зимових буднів, її приємно слухати по дорозі на навчання чи роботу, адже тоді позитивний настрій Вам забезпечений. Новий альбом «Seeds» заслуговує схвальних відгуків – він зігріє не лише вуха, але й душу своїх слухачів гарячими та легкими, як хвилі літнього моря, мелодіями. Так тримати, хлопці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.