Альтер его від гурту 2:54 – новий альбом “The Other I”

Ви чули що не будь про шуґейзинг? Якщо так, то я Вам по-доброму заздрю. Адже вперше про таке поняття я дізналася зовсім недавно, коли прослухала новий альбом гурту із оригінальною назвою 2:54. Він був створений двома сестрами – Ханною і Колетт, які родом із Англії. Так от, насолоджуючись чудовими піснями цієї команди, можна сміливо говорити про те, що Ви чули якісний “шуґейзинг”, який є цікавим експериментальним різновидом альтернативної рок-музики. Звісно, звучання 2:54 це не тільки шуґейз, тут є свої родзинки у вигляді домішок пост-панку, інді, тріп-хопу, психоделічного року та й навіть готики.

pertusin musi
2:54 вражають своєю мистецькою пунктуальністю – вони порадували своїх прихильників вже за два роки після випуску дебютного творіння, записавши другу повноформатну роботу. 10 листопада 2014 року світ побачив другий студійний альбом гурту під назвою «The Other I». З його продюсування 2:54 допоміг Джеймс Рутледж, лондонський музикант та продюсер.
Мелайнхолійна музика від англійського гурту 2:54 занурить Вас у цілком суперечливий стан – повільної розслабленості тіла та думок, мелодійної прохолоди на фоні романтичного шовковистого голосу вокалістки. Настрій альбому проглядається якнайкраще у кількох його композиціях – “Orion”, “In The Mirror” та “Sleepwalker”. Музику 2:54 можна назвати депресивною, але пронизливі гітарні соло в дуеті зі швидкими барабанними ритмами ламають цей стереотип у їхньому звучанні. Звісно, далеко не всі пісні з альбому “The Other I” можна назвати унікальними хітами, які захоплюють від першої до останньої ноти, проте загалом квартет написав хороший матеріал для багаторазового прослуховування. Його цікаво слухати вперше і під нього вдало працюється, мріється і твориться в подальшому.
До речі, цифрова назва гурту має свою дивовижну історію – музиканти захотіли дати ім’я своїй команді на честь улюбленого моменту в одній із пісень американської групи Melvins, який настає саме на відмітці 2:54.

Приємного прослуховування!

Мітки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.