Рабство і дисципліна, підкорення і садизм у П’ятдесяти відтінках сірого

«П’ятдесят відтінків сірого» (англ. «Fifty Shades of Grey») — еротичний роман британської письменниці Е. Л. Джеймс, написаний і виданий 2011 року. Роман оповідає історію стосунків підприємця Крістіана Грея і студентки Анастейши Стіл; в книзі містяться відверті сексуальні сцени, що включають елементи такої сексуальної поведінки, як рабство/дисципліна, домінування/підкорення і садизм/мазохізм (БДСМ). Після виходу роман став бестселером в США і Великобританії, а також перевершив за швидкістю продажів попередніх рекордсменів — серію романів про Гаррі Поттера і «Сутінки». Станом на кінець 2012 року у світі було продано понад 40 мільйонів копій. Книга стала першою частиною трилогії, пізніше Е. Л. Джеймс випустила продовження — «П’ятдесят відтінків темряви» і «П’ятдесят відтінків свободи», враховуючи які, реалізований тираж сягає 60 мільйонів екземплярів.

278101

Американський журнал Publishers Weekly назвав Е. Л. Джеймс людиною року у книговидавничій справі, відзначивши, що неймовірний успіх її еротичної трилогії, зокрема, підняв загальні продажі паперових книг в магазинах і «перетворив еротичну прозу у гарячий товар».

Видавництво «Країна мрій» видало переклад книги українською мовою в IV кварталі 2012 року під назвою «П’ятдесят відтінків. Книга перша». У тому ж видавництві вийшли друком друга та третя книги трилогії: «П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга» та «П’ятдесят відтінків свободи. Книга третя».

За романом 11 лютого 2015 буде випущено однойменний еротичний фільм — П’ятдесят відтінків сірого.

В інтернет виклали новий офіційний трейлер стрічки “50 відтінків сірого” (Fifty Shades of Grey). Наразі ролик уже зібрав майже два з половиною мільйони переглядів – його подивились уже 2 415 604 користувачів. У двохвилинному трейлері показані побачення, бесіди і навіть сцени еротичного характеру між героями.

Саундтреком до еротичного фільму стала пісня Бейонсе Haunted. Зазначимо, головні ролі у фільмі виконали Дакота Джонсон і Джеймі Дорнан.

За сюжетом Анастейша Стіл живе разом із близькою подругою-однокурсницею Кетрін Кавана, яка за тиждень до випускного в університеті захворіла і попросила героїню Джонсон піти замість неї на інтерв’ю з молодим підприємцем. Бесіда з Крістіаном Греєм пройшла не вельми успішно і дівчина подумала, що вони більше ніколи не зустрінуться. Однак незабаром Крістіан навідується в господарський магазин, де Анастейша працює продавцем, і купує там кабельні стяжки, скотч, мотузку і два робочих костюми. Поступово дівчина дізнається про його таємні сексуальні захоплення.

Поки ще не відбулась прем’єра рекомендуємо почитати:

  1. П’ятдесят відтінків. Книга перша на офіційному сайті видавництва «Країна мрій».
  2. П’ятдесят відтінків темряви. Книга друга на офіційному сайті видавництва «Країна мрій».
  3. П’ятдесят відтінків свободи. Книга третя на офіційному сайті видавництва «Країна мрій».

Ну, і звісно ж, офіційний український трейлер «П’ятдесят відтінків сірого»:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.