Інтуїтивний топ-5 улюблених фільмів Костянтина Грубича

Коли за вікном  дощ і паскудно на душі, так хочеться, вкрившись теплим пледом з горнятком  доброї кави , подивитися щось  таке, що зарядить позитивом  ну хоча б на увесь наступний день.

Тож знайомтесь, наша нова рубрика –  «Кіно від Зірки»

Саме з неї ви дізнаєтесь, що заряджає позитивом наших зірок телебачення, кіно та шоу-бізнесу.

Перше зізнання – від відомого телеведучого Костянтина Грубича. Саме він  рятує українців  від  неякісних товарів. Тож саме йому  вручаємо місію першим врятувати нас від  осінньої хандри та  нецікавого кіно.

Улюблені фільми – не  є константою , розповідає Костянтин Грубич. Це поняття мінливе і залежить від  настрою, пори року тощо. Тому  свій топ-5 написав інтуїтивно, без роздумів.

 

  1. Форест Гамп

forrest gump

(Захоплюючий, глибокий і зворушливий фільм. Розповідь ведеться  від  від імені головного героя Фореста Гампа. Трішки недоумкуватий чоловік  з благородним і відкритим серцем  разповідає  історію свого незвичного    життя. Фантастичним чином він стає  відомим  футболістом, героєм війни, успішним  бізнесменом і навіть мільярдером.  Але при цьому залишається  добрим простаком. Фореста чекає постійний успіх у всьому, та він кохає дівчину, з якою дружив в дитинстві, але взаємність приходить аж надто пізно.)

 

  1. Людина з кіноапаратом (Дзиґа Вертов)

vertov

( Німий експериментальний  фільм  Дзиґи Вертова 1929  . Шедевр світового кіноавангарду    Британський кіноінститут (BFI) оприлюднив  рейтинг, у якому фільм радянського кінорежисера визнано найвизначнішою  документальною стрічкою усіх часів. Фільм знято як хроніку одного дня з життя великого міста, зафіксовану кінокамерою )

 

  1. Картковий будиночок (серіал)

kinopoisk.ru

( Безжальний і хитрий конгресмен Френсіс Андервуд та його дружина Клер ні перед чим не зупиняться, щоб пробитися на самий верх. Ця гостра політична драма відкриває перед глядачами закулісний світ округу Колумбія – світ, в якому правлять жадібність, секс і корупція …)

 

  1. Одного разу в Америці.

bb2

(У бурхливі двадцяті роки в нетрях Нью-Йорка зустрілися декілька відчайдушних хлопців. Намагаючись досягти успіху,    вони нахабно провертали хитромудрі афери, прибирали з шляху конкурентів і безжально карали зрадників. Аби врешті стати   королями злочинного світу   Ще в юності вони поклялися у вічній дружбі і заприсяглися віддати життя один за одного

Через багато років доля жорстоко обійшлася з легендарними гангстерами, змусивши їх виконати свою клятву. Це трапилося одного разу в Америці…)

 

  1. Весь Чаплін.
    Комедії Чарлі Чапліна – це суто авторське кіно. Німі чорно-білі фільми – це мистецтво найвищої проби, цінність якого підтвердили  десятиліття. Серед найкращих його комедій – «Малюк», «Цирк», «Золота лихоманка»,  «Вогні великого міста», «Великий диктатор».

chaplin

Гарного перегляду!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.