5 кращих фільмів від Павла Табакова

Мирний воїн у пошуках  щастя.   Саме так захотілося  назвати відомого співака, переможця проекту  “Голос країни”  Павла  Табакова, переглянувши його  список улюблених фільмів, які  варто  подивитися восени.

Фільми обираю зазвичай за такими критеріями: пізнавальні; ті, що торкають душу; і ті, які дають натхнення для творчості і додають життєвого тонусу!

– так пояснив свій вибір Павло.

Скажемо від себе, що кожен фільм по справжньому  надихає. І осіння депресія зникає з останніми кадрами та звуками кожної стрічки.  Тож осінній маст-хев – п`ятірка  найкращих фільмів від Павла Табакова.

  1. Мирний воїн  

Цей фільм переверне ваше  життя з ніг  на голову, як це одного разу сталося з головним героєм стрічки.  Ден Мілман – талановитий гімнаст коледжу у якого є все і  який мріє   виступити на Олімпійських іграх.  Життя Дена кардинально міняється  після зустрічі  із загадковим незнайомцем на ім’я Сократ. Після серйозної травми, за допомогою Сократа і  молодої дівчини на ім’я Джой, Ден усвідомлює, що йому багато чого ще доведеться навчитися ..

VOJIN

  1. Прекрасна Зелена

Міла прибуває на нашу прекрасну зелену Землю з іншої планети, що є прообразом гармонійнішого і наближенішого до природи життя.  Вона має дивовижну здатність  відключати людей від системи, після чого люди стають тими, ким вони є насправді, починають поводитися щиро, а деколи  навіть абсурдно .    директор  пологового будинку  раптом усвідомлює, що   не може приймати пологи, оскільки не розуміє в цьому нічого – він же ж не жінка. А політики раптом починають  говорити  правду…

kinopoisk.ru

  1. Август Раш

Молодий   ірландський гітарист і американська віолончелістка з престижної сім’ї полюбили один одного. Після   зустрічі в Нью-Йорку, обставини виявляються сильнішими за них і вони змушені розлучитися. Народжена дитина, Август Раш, також за нещасливим збігом обставин, опиняється у притулку . Однак йому вдається знайти батьків з допомогою музики

august rush

  1. Траса 60

Що буде, якщо одного дня ти зустрінеш чоловіка, який може виконувати будь-які людські бажання? І він поведе тебе у подорож за твоєю мрією?..  Це філософське фантазійне «дорожнє» кіно набирає оберти щохвилини, пропонуючи розвагу для ока і дещо для розуму.

Trasa

  1. В гонитві  за щастям

Головний герой, Кріс Гарднер,  батько-одинак, виховує п’ятирічного сина.   Його життєвий шлях жорстокий,  але він  хоче, щоб його син зростав щасливим. Тому підіймається після кожного удару долі і врешті-решт  досягає успіху, за який так боровся.

V GONYTVI ZA SHCAST

 

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.