Elements: Books Coffee Beer

Я собі інколи ставлю запитання, чому в Україні, у Львові зокрема, нема закладу, котрий міг би поєднати цікаві речі в собі, був простим, не мав нічого зайвого і володів власним шармом. Хоча, різних закладів ніби є до кольору, до вибору. Але такого, куди б я хотів ходити щодня, наразі нема.

І ось, завдяки силі всесвітньої мережі, випадково натрапив на цікаву світлину, вивіску. “Elements: Books Coffee Beer” – так називається заклад, що знаходиться в США, в містечку Байдефорд.

bkcobe

На вивісці ніби хімічні елементи – Книги, Кава, Пиво. Відповідно можна зрозуміти, що цей заклад спеціалізується саме на цих трьох китах людських інтересів. Там можна кави випити і посмакувати різними солодощами, можна пива скуштувати і закусити його смаколиком, а можна живу музику послухати чи поетичні читання і придбати унікальну книгу або просто домашнє повидло, мед чи ще щось, що впаде в око. А ще там відбуваються різні івенти, щотижневі регулярні заходи і збирається цікава публіка.

І ніби нічого особливого але просто погортайте світлини “Elements: Books Coffee Beer” і одразу відчується їхня атмосфера і дух.

До речі, в них є власний сайт www.elementsbookscoffeebeer.com і сторінка в фейсбуці  www.facebook.com/ElementsBooksCoffeeBeer.

А у Вас є свій улюблений заклад? Можливо Ви є власником такого ж креативного місця? Можете розказати про нього на сторінках журналу “PERTUSIN”?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.