“Чорний низ, білий верх” в спортивному варіанті…

Сьогодні у нас на черзі черговий Fashion Look. Але вже спортивний, Sport Look.

Наші люди люблять спортивний одяг, але не люблять займатися спортом.

На жаль, не пам’ятаю, хто це сказав, але сказано дуже влучно. Це зрозуміло, спортивний одяг – найзручніший. Він десь на одному рівні з домашнім нарядом по зручності, однак з перевагою: в ньому можна вийти на вулицю.
Якщо ви бачите людину в спортивному, то це ще не означає, що вона йде на тренування. Спортивний стиль «вийшов» зі спортзалів на вулиці. І зараз йдеться не про моторних хлопців в штанах з трьома білими смужками та туфлях. Відмітимо тих, хто вміло додає елементи спортивного одягу в повсякденному образі.
Кросівки NIKE. Подивіться, якщо їх замінити туфлями «лодочками», то вийде офісний стиль. Саме так і поступають жінки європейських країн. Дорогою до роботи, для зручності, вони в кросівках чи кедах, а з собою у сумці несуть туфлі на шпильці, щоб перевзутися в офісі.
Паула, м. Познань, Польща

 

Спортивний гламур чи спорт-шик, який він? Череп викладений стразами на толстовці з капюшоном – повний несмак! Це приклад того, як вдягатися не слід. Подивимось краще на Джесіку. До класичної чорної спідниці підібрані кеди на платформі та рюкзак. Погодьтеся, вигляд зовсім не тінейджерський, виважено та зі смаком.

Джесіка, Каліфорнія, США

 

Покажемо і підлітковий образ з кедами та бейсболкою.
“Чорний низ, білий верх” в спортивному варіанті. Зверніть увагу, просту бавовняну футболку прикрашає гламурне кольє.
Соня, Торонто, Канада

 

Сміливо додавайте і в свої щоденні looks дещо зі спортивного одягу. Головне, частково, лише деякі елементи та, звичайно, займайтеся спортом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.