Яким має бути ідеальний розмір чоловічого достоїнства?

Сьогодні у нас на вечір тема про вічне: чи має розмір члена значення? Цієї теми торкаються у будь якій компанії: чи то чоловіків, чи то жінок. І як показує досвід, якщо жінки зазвичай описують приємність і неприємність процесу, то для чоловіків фініш дискусії зводиться до вихваляння, у кого більший. Мабуть не стане винятком і наша сьогоднішня публікація.

Для цієї статті ми приватно опитала своїх “друзів” в соціальних мережах і ось що нам розповіли:

Роксолана: На мою думку, розмір не має значення, можливо, навіть навпаки: якщо завеликий пеніс, то може бути боляче.

 

Марина: Довжина – то таке, більше перед друзями похвалитися. А нам жінкам приємніше, коли він ширший.

 

Оксана: Важливо, аби проблем зі “стояком” не було і щоб чоловік у ліжку вмів поводитися.

 

Квітка: Більше має значення вміння чоловіка користуватися своїм добром. По собі скажу, як довгий – боляче, як тонкий – ніяких відчуттів. Ну, має бути сантиметрів 18 -20, не більше. Ну, а якщо там лише сантиметрів 5, то вже біда. Тоді вже точно розмір має значення.

 

Софія: Я вам скажу, що насправді це не чоловіче достоїнство, а жіноче. Чоловіки себе ним, вибачте, не тойвово… А ще скажу, що це переважно у порнофільмах – що більший, то краще. А в реальному житті потрібно щоб партнери розмірами одне одному підходили. Була у мене подруга, наприклад, маленька, худенька, а хлопця мала високого. Ну і достоїнство, відповідно було велике. То не раз вона мені жалілася. що їй страшенно не комфортно. А потім вони розійшлися, і в неї з’явився інший, у кого розмір був невеликий. але вона цим не переймалася, бо мліла від самих його дотиків. Вмілий був мужчинчик. А ви кажете всі хочуть великого!

 

Віктор: Інструмент має бути такий, щоб самому подивитися було не соромно і любій жінці показати.

 

Катерина: Колись давно, ще студенткою. зустрічалася з хлопцем, за котрим “сохнув” цілий гуртожиток. А він вибрав мене. Я була неймовірно щасливою, ще б, такий красунчик і високий… А там… у нього було 9 сантиметрів у готовому стані. Ну відчуття такі, як пальцем… То довелося йому, бідному, язика підключати. Неправду говорять чоловіки, що одного пальця достатньо мати, аби жінку задовольнити. Розмір має значення – це факт!

 

Марія: Я втретє заміжня. Перший чоловік мав щось таке незначне. У другого був завеликий, як для мене, хоча він ним сильно хизувався і намагався всюди мені його запхати. через ці його дурні спроби ми й розлучилися. Теперішній чоловік має те. що треба. Він навіть не стільки довгий, як незвично вигнутий на кінці. І саме цим вигнутим кінцем дістає куди треба. Задоволення неймовірне!

 

Олексій: У мене 23 в довжину і 7 в об’ємі. Ті, хто думають, що я своїм молотом можу комусь нашкодити, просто мене не знають. Господарем такого інструменту може бути тільки справжній майстер. А в ліжку я сама ніжність і любов.

 

Ірина: був у мене один близький друг. Він вірші писав на еротичну тему. самі вірші були такі собі. Але оскільки чоловік так із задоволенням описував приємності інтимного життя, то я подумала, що в тій справі він майстер. Якось у нас стався інтим,  в очікуванні цього моменту  у мене були неймовірні фантазії, що ж він може витворити у ліжку з жінкою Після палких. божественних поцілунків справа дойшла до ліжка, і що я там відчула не передам словами…. Нічого я не відчула! Те що опинилося в мені  було зовсім кволеньке і мікроскопічне. Якщо там назбиралось хоч 5 сантиметрів, то було б добре. Це непорозуміння смикнулося в мені  двічі  – і фініта ля комедія.

За медичними стандартами вважається, що пеніс до 14 см – маленький, від 15 до 17 – середній. від 17 – 19 великий, від 19 – гігантський.

Анекдот до теми:

Степан у сексолога:

– Докторе, у мене проблема. Я зустрів жінку своєї мрії. Але в мене дуже тонкий член, і я не знаю, як казати їй про це, щоб вона  не злякалася і не покинула мене. Порадьте щось!

– Ну, це, шановний, не проблема. Як залишитесь з нею на одинці, дістаньте його і непомітно вкладіть їй до рук, а далі все піде само собою.

Степан так і зробив. Вони залишились на одинці, і Степан тихенько вклав жінці свій орган до рук. На що жінка відповіла:

– Дякую, любий, я не курю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.