Щасливі миті дитинства: фотографії, сповнені любові і ніжності

Серія фотографій чарівних маленьких дітей навряд чи може залишити когось байдужим. Мама, ростить двох дочок і сина, кожен день робить фото, які випромінюють тепло і любов.

Джинджер Унзуета (Ginger Unzueta) – не тільки професійний фотограф, але і мама трьох дітей. Всі троє – ще школярі, і турботу про них мама поєднує з проведенням майстер-класів і зі своїм особистим проектом – Проектом Радості (Joy Project). Якісь дні тривають нестерпно довго, сповнені втоми і безладу; інші – наповнені сміхом, радістю і обіймами. Але незважаючи на те, з чим доводиться стикатися, Джинджер кожен день знаходить моменти справжньої радості і щастя і запам’ятовує їх для свого проекту. Її щирі світлини розповідають про дитячі пригоди, про неймовірну радість материнства, про справжню і бездонну любов.

Я сподіваюся за допомогою цього проекту зберегти спогади про всі прекрасні моменти цих днів, які пролітають так швидко. Такі деталі часто губляться в суєті життя, але насправді вони дуже важливі, щоб їх забувати,

говорить Джинджер Унзуета.

Більше того, я хочу, щоб через багато років, озираючись на сьогоднішні дні, я змогла знайти в них сили, щоб боротися з будь-якими труднощами, які може запропонувати життя.

Батьківська любовбезмежна, а щасливе дитинствобезцінне. Так чудово бачити безпосередню радість дітей на фотографіях.

Вдалого вам вечора!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.