Удар нижче пояса

Один мій знайомий на закиди про чоловічу зрадливу натуру влучно відповів, що зраджують чоловіки якраз із такими ж невірними жінками. Хоча за статистикою чоловіки зраджують у чотири рази частіше, ніж жінки, та виправдовують себе представники сильної половини людства своєю природною полігамністю. Жіноча ж зрада підпорядковується певним законам. Звісно це не стосується тих, які просто шукають пригод на свої другі 90 або яким необхідний приплив адреналіну для відчуття гостроти життя.

Чоловіки часто дотримуються більш вільних поглядів стосовно себе, ніж жінок, виявляючи себе прихильниками традиційної подвійної моралі -“дозволяє” для чоловіків і “забороняє” для жінок. Одноразові епізоди своєї невірності вони взагалі не вважають зрадою. Жінки зазвичай пред’являють однакові вимоги і до себе, і до чоловіків. Сучасна жінка ще зберігає позиції хранительки домашнього вогнища. Жінки налаштовані більш категорично щодо позашлюбних зв’язків, забороняючи їх для обох статей.

Сексологи схиляються до думки, що жінка ніколи не буде зраджувати без причини, на відміну від чоловіка. Як правило, на зраду жінку штовхають пошуки чогось, чого не вистачає у її обранця. Чоловіки за своєю природою в першу чергу зосереджені на відносинах, побудованих на сексі, а жінка навпаки шукає романтику, повагу, увагу. Більшість науковців головною причиною жіночих зрад називають саме пошук емоційної підтримки. Нові стосунки – це можливість жінці отримати радість від спілкування, відчуття своєї краси і привабливості, можливість пережити незабутні романтичні моменти, а також повернули віру в себе, дозволили бути об’єктом непідробного інтересу з боку чоловіка.

Сексуальна незадоволеність у шлюбі стоїть на другому місці серед причин, що штовхають жінок на зраду.  60% жінок виправдовують свою невірність тим, що чоловік не задовольняє їх. І тут вина не лише чоловіка, який не проявляє належної уваги і чуйності до потреб жінки, але й дружини, яка не хоче зізнаватися чоловікові в існуючій незадоволеності й вирішує проблему пошуком нового партнера.  Нічого не скажеш – причина серйозна, адже кожна людина має право на щастя.

На третьому місці серед причин жіночої зради – помста. Дуже часто жінка приймає рішення спонтанно, під впливом гострого почуття образи і через бажання відплатити партнеру тією ж монетою. Але буває й так, що жінка вирішує змиритися з ситуацією і пробачити чоловіка. Однак навіть після цього самооцінка жінки опускається до мінімуму і вона, щоб відновити свою значимість, вирішує помститися. Нерідко це закінчується розлученням, бо тут жіноча зрада – фінал духовного відторгнення чоловіка.

Наступна причина – нові почуття.  Трапляється  так, що любов і пристрасть, раптова, всепоглинаюча, накриває з такою силою, що повністю втрачено контроль над собою. І ви готові за ними бігти на край світу або… хоча б до найближчого готелю, щоб скуштувати мить щастя. Закохана жінка втрачає розум, хоча досить часто почуття провини переважає над бажанням і вона відмовляється від свого можливого щастя з коханою людиною заради збереження сім’ї, благополуччя дітей, а також заради відсутності осуду з боку родичів.

Вчені мужі стверджують, що жінки особливо схильні до зрад в період овуляції – підсвідомо шукають  кращого самця для задоволення. Існують ще безліч причин, які штовхають жінку на такий серйозний вчинок: сексуальний потяг до іншого чоловіка, нездатність чоловіка мати дітей, постійна ревнощі партнера, згубні звички чоловіка, відсутність поваги з боку партнера, психологічне насильство в сім’ї, бажання спробувати нові відчуття.

Безумовно, спокуси підстерігають не тільки чоловіків, а й жінок. І не тільки чоловіки з часом перестають звертати увагу на колись пристрасно кохану жінку – звичка, втрата новизни відносин робить свою справу. Не тільки чоловіки помічають, що жінка вдома в халаті, з маскою на обличчі, а й дружини спостерігають неголених, що валяються на дивані у розтягнутих спортивних штанях чоловіків, які думають тільки про їжу і футбол. А на роботі молодий і симпатичний колега знову зробив комплімент і відразу помітив нову зачіску, яку чоловік вже другий тиждень не бачить. Жінці важливо відчувати себе  бажаною, і квітів хочеться не тільки восьмого березня та в день народження, і щоб побачення, і щоб серце завмирало від поглядів…

Для жінки любов і секс – нероздільні поняття. Погоджуючись на близькість, жінка відчуває себе закоханою, вона готова на будь-які жертви заради своїх почуттів. Жінка, яка іде на зраду, намагається реанімувати в собі здатність любити і відчувати бажання, потяг. Зрада  для неї є дуже захоплюючою і екстремальною грою, яка пов’язана з бурею емоцій та ризиком. Для деяких жінок важливіше платонічні відносини: флірт, вибух емоцій, відчуття закоханості, коли хочеться сміятися і плакати одночасно. При цьому секс в чистому вигляді їх не цікавить зовсім і часто, як справа доходить до ліжка – вони розривають ці відносини.

На відміну від чоловіка жінка зазвичай має єдиного коханця. Тільки коли він зникає, вона знаходить іншого; але частіше знаходять її, і вона не відмовляється. Буває, що позашлюбного партнера вона міняє за власною ініціативою, але в будь-якому випадку прагне не роздвоюватися у позашлюбних іграх. При цьому жінка намагається зберігати вірність новому обранцю, міцний зв’язок одночасно з двома або кількома чоловіками для жінки не характерний. Навіть чоловік для неї на якийсь час перестає існувати як сексуальний партнер.

У світі спокус і чоловікові, і жінці, якщо вони дорожать одне одним, потрібно  уміти сказати «ні». Чоловіки вважають, що саме жіночі зради є руйнівними, в той час як чоловічі – це звичайна розрядка для організму. Та будь-яка зрада,  чоловіча чи жіноча –  це, перш за все, неймовірний біль і не треба про це забувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.