Телефон проти соціальних мереж

Кожному з нас слово ТЕЛЕФОН відоме ще з дитинства, а для сучасної молоді аналагічно можна сказати і СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ. Це два терміни, котрі, на сьогоднішній день, знають всі, від малого до старого.

Історія винаходу телефону розпочинається в кінці 18 століття, а конкретніше 1876 року, коли  винахідник Александр Бел запатентував прототип першого телефону. Історія винаходу соціальних мереж, бере свій початок з моменту винаходу Інтернету, це був 1962, коли Джосеф Ліклайдер, що був  керівником Агентства передових оборонних дослідницьких проектів США почав говорити про всесвітню павутину. І в 1969 році виник ARPANET (Advanced Research Projects Agency Network), що був профінансований Міністерством оборони США.

arpanet

Світ щодня розвивається, вигадує нові технології, інструменти, засоби спілкування. І на сьогодні ми дійшли до того, що проводимо більшу частину свого вільного часу в інтернеті, спілкуємось, читаємо, обговорюємо, дізнаємось про все. Багато людей все менше телефонує, а частіше використовує свої сучасні телефони для надсилання повідомлень через соціальні мережі, мессенджери. Дійшло до того, що і SMS стають рідкістю, як це сталося з рукописними листами з марками.

Проте, чи здатні ці мережі повністю замінити звичайний телефон? Можна однозначно сказати – НІ. Адже достатньо обмінятись кількома фразами в телефонну трубку і вирішити питання за 5 хвилин, ніж писати десять речень і очікувати на відповіді співрозмовника десятки хвилин, а то і дні. Простіше зателефонувати друзям і поговорити про їхні справи, ніж чекати на звістки від них в соціальних мережах, на їхніх сторінках. А з рідними і близькими, котрі на відстані від Вас, потрібно говорити, а не переписуватись, голос багато означає і багато передає. І якщо звернете увагу на навколишній світ, помітите, що всі справи і надалі вирішують переважно по телефону, а не в соціалках.

telefonistky

Як бачите, телефони старші від соціалок на ціле століття і здобули велику репутацію і позитивні відгуки. Вони простіші, вони доступніші, вони вузьконаправлені, виконують лише одну функцію але в рази важливішу, аніж всі мультиінструментні соціалки. Звичайно, що інтернет нам дав багато можливостей, він навіть зробив симбіози відео, телефону і мережі – маємо Скайп, Вайбер чи інші схожі інструменти. Але все це додаткові витрати, кошти і час.

FBM

А що думаєте Ви про майбутнє звичайних телефонів? Чи будуть вони існувати через 100 років? Чи нові інструменти інтернету таки завоюють 100% прихильністю і спишуть стандартну телефонію на пенсію? Як гадаєте?

Фото і ілюстрації взято з сайтів personalpages.manchester.ac.uk, phandroid.com, ghostsofdc.org,www.goldenkeys.co.uk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.