Розфарбуйте життя аквареллю

Сінгапурський художник-аквареліст Jack Tia Kee Woon, 1964 року народження, дуже популярний у себе в Сінгапурі. Багато художніх критиків стверджують, що він заново відкрив акварель в акриловому середовищі. Його роботи вражають своєю позитивністю, наповненістю кольором і сонцем. Його картинами можна милуватися знову і знову, вони самі випромінюють позитивну енергію і дивлячись на них, мимоволі починаєш сам посміхатися і на душі стає легко. Jack Tia Kee Woon своїм чарівним пензлем пише прекрасні, яскраві і ніжні акварелі.

У своїх роботах Jack Tia Kee Woon яскравими, соковитими кольорами акрилу підкреслює ніжну прозорість акварелі, і створює відчуття якоїсь легкості, весняної свіжості кожної роботи. Улюблений жанр Jack Tia – пейзажі: легкі, повітряні, сонячні, наповнені повітрям.

Художник працює в якійсь псевдоімпрессіоністичній техніці, його роботи виходять дуже живими і теплими, причому особливо гарні у нього пейзажі та міські замальовки: вузькі міські вулички, виті ковані ліхтарі і вивіски, старовинні затишні дворики. У роботах Jack Tia Kee Woon можна не озброєним оком вловити вплив китайської і японської традиційної техніки малюнка: мазки фарби прозорі, передається тільки контур зображення, багато легких, стрімких ліній… Jack Tia Kee Woon особливийне тільки тим, що працює сумішшю акрилових і акварельних фарб, але і формою картин: вони у нього в основному квадратні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.