Маленький секрет щастя та успіху

Який вік найкращий для одруження?

Я не скажу що 19, 20 чи 24 роки. Кожен повинен вирішувати сам. Але я певна: чим швидше ви одружитесь тим краще. Тому, що менше помилок і прогріхів ви зробите. Звісно, при великій умові, що ви одружуєтесь з коханою людиною, з тією, з якою хотіли б розділити вічність. Тут багато залежить від долі чи нашого Творця: Він допоможе зустріти вам кохану людину тоді, коли ви готові до цього, коли пора. Кохання – це одна з найбільших таємниць світу. Покладіться тут на долю.

Я тільки хочу наголосити: справжнє, гармонійне життя починається в шлюбі. Звісно, у людей моральних і совісних.

Деякі велемудрі молоді люди кажуть: я одружуся тільки тоді, коли всього доб’юся в житті, коли придбаю квартиру, машину, досягну сталого і престижного суспільного становища, коли зможу забезпечити усім необхідним свою кохану дружину і дітей.

Яка куца мудрість!!!

Ти досягатимеш всього і не помітиш, як пройдуть кращі роки життя, і може статися, що коли доб’єшся усього, уже нічого не бажатимеш. Або втягнешся в розгульне життя.

Тепер увага.

Є одна чудесна таємниця, я хочу розкрити її вам, бо вона може суттєво змінити життя. Один кінь-ваговик тягне вантаж вагою 2 тонни. Скільки тонн за логікою мали б потягнути двоє коней-ваговиків? Більшість скаже: 4 тонни, ну нехай 5 – 6.

Але ні! Виявляється вони тягнуть 22 тонни!!! Чому??? Я не знаю і не певна, що якась наука може це пояснити. Але це доконаний факт, і разом з тим – один з найбільших секретів світу, що веде до успіху і щастя.

Ви одружуєтесь, об’єднуєте зусилля і набагато швидше отримуєте все те, чого прагнете досягнути. Звісно, при умові, що ваш шлюб освячений взаємним і щирим почуттям справжньої поваги і глибокого кохання.

Поодинці ви ніколи так швидко не доб’єтеся успіху і достатку, як разом. І ще. Якщо поруч кохана людина, все має сенс і значення, все потрібне, якщо її немає – життя опріснюється і все блідне.

На тому світі,  родинні зв’язки поступово рвуться, але чоловік і жінка завжди будуть разом. Двоє стають одним. Ось друге велике  таїнство Божого світу.

З цього варто зробити висновок: одруженням легковажити не можна. Починати подружнє життя без справжнього взаємного кохання – гріх.

Успіхів Вам і щастя!!

фото by Ірина Решетюк

6 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.