The Chopin Project

Якщо Ви любите класичну музику, а також її красиві сучасні обробки, безперечно, Вас має зацікавити новий спільний проект мультиінструменталіста Олафура Арнальдса з Ісландії та німецької піаністки японського походження Еліс Сари Отт. Обдаровані молоді люди займаються музикою ще з дитинства, а на рахунку кожного з них вже є кілька повноцінних альбомів.

Цього разу вони вирішили попрацювати в дуеті та представити світу свою версію музики знаменитого польського композитора та талановитого піаніста Фредеріка Шопена. Їхня спроба вилилася у повноформатний альбом під назвою «The Chopin Project», який вийшов під лейблом «Mercury Classics». У нього входять десять композицій. Офіційна дата релізу – 16 березня 2015 року.

chopin

Ця музика добре підійде для різноманітного настрою та ситуацій – вона ідеальна для релаксації, для підняття настрою по дорозі на роботу чи з неї, пісні з альбому мають сподобатися багатьом творчим людям, адже з класикою мозок працює набагато краще та ефективніше. Якщо охарактеризувати цю роботу дуже коротко, то на думку спадає тільки одне слово – ніжність. Насолоджуйтесь цією ніжністю, слухаючи музичну новинку 2015 року – «The Chopin Project».

На одну із композицій – «Reminiscence» вже знятий відеокліп. Пропонуємо Вам його переглянути, щоб оцінити самим всю чарівність музики Олафура Арнальдса та Еліс Сари Отт.

Приємного прослуховування!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.