Новий альбом Nickelback “No Fixed Address”: кожен творить як може

Канадський рок-гурт Nickelback вже давно відомий далеко за межами своєї холодної батьківщини за неповних двадцять років активної творчої діяльності. Для одних вони кумири дитинства, інші полюбили групу після популярної пісні «Hero», яка стала саундтреком до “Людини-павука”, а велика кількість людей і досі продовжують відкривати для себе їхню музику.
Після трирічного мовчання гурт нарешті видав свій довгоочікуваний восьмий студійний альбом під назвою “No Fixed Address”, в який входять 11 композицій загальною тривалістю 43 хвилини 15 секунд. Офіційна дата його релізу: 17 листопада 2014 року. Назва альбому доволі символічна, адже кожна пісня для нього була написана Чадом Крюгером, вокалістом гурту, у різних куточках світу.

Настрій восьмого альбому традиційний для гурту – затяжні вокальні партії Чада в союзі з красивими гітарними соло, словом, цікавого для середньостатистичного слухача тут зовсім небагато – послухати для галочки і забути. Проте є кілька пісень, які виділяються у загальній музичній масі – “Get ‘Em Up” та “She Keeps Me Up”, яка вирізняється винятковою веселістю і трохи нестандартним для Nickelback стилем завдяки бек-вокалу Авріл Лавінь.

Загалом хороший настрій від прослуховування цього легкого альтернативного альбому гарантований, якщо Ви любите лірично-меланхолійні мелодії, які виконуються музикантами на одній хвилі. Проте для постійного перебування у середньостатистичному плейлисті на Вашому плеєрі “No Fixed Address” від гурту Nickelback явно не дотягує, адже бракує запалу і драйву, оригінальності та новизни, які просто необхідні для хорошого звучання справжніх рок-хітів. Будемо надіятися, що наступний альбом Nickelback буде більш вдалим і стане для слухачів вражаючим подарунком.

Мітки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.