Німе кіно 21 століття

Плем’я, 2014
Режисер: Мирослав Слабошпицький
У ролях: Григорій Фесенко, Яна Новикова, Роза Бабій, Олександр Дзядевич
Це дебютний повнометражний фільм Мирослава Слабошпицького, що вже завоював нагороди фестивалів: Канського, сербського “Палич”, “Золотий абрикос” у Єревані й кінофоруму в Мотовуні. А ще картину предтавляють в офіційній програмі 62-го Міжнародного кінофетивалю в Сан-Себатіані – одного з найавторитетніших кінематографічних форумів світу, що проводять в Іспанії.
“Плем’я” – це фільм-експеремент, “німе кіно 21 століття”, у якому ролі виконують глухонімі непрофесійні актори. Автор відмовився від звуку, а всі персонажі послуговуються мовою жестів, яку не перекладають з допомогою озвучення чи субтитрів. Тому його без перекладу можуть дивитися у всіх країнах світу.
Це драматична історія першого кохання глухонімого Сергія, що переходить в 11-й клас спеціалізованого інтернату для дітей із вадами слуху. Там є кримінальна організація “Плем’я”. Сергій намагається завоювати своє місце в ієрархії школи і бере участь у кількох пограбуваннях. Але хлопець закохується в Анну, одну з наложниць ватажка, і йому доводиться порушити неписані закони племені…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.