Як на Різдво їсти все і не набрати зайвих кіло?

Святкувати Різдво – це не лише чудова традиція, але й неймовірний ризик для фігури -дівчата мене зрозуміють! Та це не означає, що страх набрати зайвого мусить поставити хрест на ваших гастрономічних уподобаннях! Та й ваші родичі вам не простять, коли погордуєте їхніми смаколиками! Бо ж для кого, як не для вас, готувала свої фірмові пампушки бабуся, свекруха – новий салат за найрідкіснішим рецептом . А смачнючий торт улюблена тітонька для кого випікала, для Санта Клауса? І ось ви немов перед терезами. На одній шальці – фігура , на іншій – родина. Та вибирати не доведеться, якщо присвячувати своїй фігурі хоча б 15 хвилин на день .

Існують справді чудодійні вправи під назвою «Бодіфлекс». Їх вигадала американка Грір Чайлдерс (Greer Childers). Це комплекс з 12 вправ для усіх груп м`язів.

bodyflex

Вони побудовані на поєднанні розтяжки і затримок дихання. Під час виконання вправи організм скеровує кисень в те місце, для якого виконується вправа і допомагає спалювати там жир. Усе просто. Творець комплексу вправ впевнена: усі наші проблеми через дуже поверхневе дихання. Зазвичай ми використовуємо легені лише наполовину. А дихаємо глибше, лише коли посилено займаємось спортом – бігаємо та стрибаємо. Але ж навіщо мучити себе тривалим бігом, якщо такого ж , або й більшого, ефекту можна досягти, витрачаючи значно менше часу і зусиль і навіть не виходити з дому. Завдяки цим вправам спалюється жир та підтягуються м`язи. І вже за тиждень можна втратити у талії не менше 5 сантиметрів. Та й їсти можна усе. Але звичайно в розумних межах. Єдиний мінус цих вправ – їх потрібно робити ЩОДНЯ. Інакше ефекту не буде. Але ж ми щодня і зуби чистимо, і душ приймаємо. Тому це не мало б стати проблемою для тих, хто і справді дбає про своє здоров`я і фігуру. Спробуйте, і побачите, що свята можуть бути і смачними, і не згубними для фігури

10836_1_805b0b

 

 

Деталі про цей метод можна знайти у книжці Грір Чайлдерс «Прекрасна фігура за 15 хвилин на день»

Також є чимало відео уроків самої авторки методу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі по пошті. Ви можете підписатися без коментування.